اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

مادربرد ROG Maximus VIII EXTREME شاهکار 500 دلاری ایسوس

۱۸۵۶ شماره اطلاع نامه : مادربرد ROG Maximus VIII EXTREME شاهکار 500 دلاری ایسوس ۱۳۹۴/۰۸/۰۷ مادربرد ROG Maximus VIII EXTREME شاهکار 500 دلاری ایسوس کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات مادربرد ROG Maximus VIII EXTREME شاهکار 500 دلاری ایسوس

مادربرد ROG Maximus VIII EXTREME شاهکار 500 دلاری ایسوس

کیست که با دنیای اورکلاکینگ و گیمینگ آشنایی داشته باشد اما مادربردهای سری ROG ایسوس را نشناسد؟ این کمپانی امروز پرچمدار مادربردهای مبتنی بر چیپ‎ست Z170 خود را برای خوره های گیمینگ و اورکلاکینگ عرضه کرد. ROG Maximus VIII گلچینی از بهترین فناوری ها و قابلیت های انحصاری ایسوس را با خود دارد و تنها برای دست یابی به یک هدف طراحی شده و آن تجربه گیمینگ و اورکلاکینگ برتر است.

ایسوس ادعا می کند که پرچمدار مادربردهای مبتنی بر چیپ‎ست Z170 این کمپانی، مشخصات برتری نسبت به هر مادربرد دیگری داشته و بهترین صدای ممکن در گیمینگ، بهترین کارایی گیمینگ، بهترین ارتباط شبکه برای گیمینگ آنلاین و بهترین پروتکشن های حفاظتی را ارائه می کند. در حقیقت ROG Maximus VIII به لطف طراحی در فرم فاکتور E-ATX، امکان ارائه قابلیت ها و امکانات بیشتری را دارد.

جدیدترین مادربرد ایسوس که به طور اختصاصی برای خوره های گیمینگ و اورکلاکینگ ساخته شده، امکان بکارگیری پیکربندی SLI چهار گانه (quad-GPU) و یا CrossFireX چهارگانه (4-way) را برای دست یابی به بالاترین کارایی ممکن فراهم می کند. برای علاقمندان به کارایی برتر نیز، چهار شکاف DDR4 پر سرعت با پشتیبانی از ماژول هایی با فرکانس 3866 مگاهرتز تعبیه شده است. البته همانند همیشه دست اورکلاکرها برای دست یابی به فرکانس های بالاتر باز است.

در زیر حرارت گیر بزرگ و زیبای این مادربرد، مدار تغذیه +Digi انحصاری ایسوس با 13 فاز رگولاتور ولتاژ برای پردازنده قرار گرفته است. ROG Maximus VIII نه تنها یک مادربرد گیمینگ غنی است، بلکه قابلیت ها و امکانات متعددی برای اورکلاکرها دارد. جدیدترین و قدرتمندترین مادربرد نسل اسکای لیک ایسوس، با قیمت 500 دلار عرضه می شود.

شهر سخت افزار