اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

بیلد 10576 از ویندوز 10 منتشر شد، هر آنچه که در این نسخه خواهیم دید

۱۸۵۹ شماره اطلاع نامه : بیلد 10576 از ویندوز 10 منتشر شد، هر آنچه که در این نسخه خواهیم دید ۱۳۹۴/۰۸/۰۹ بیلد 10576 از ویندوز 10 منتشر شد، هر آنچه که در این نسخه خواهیم دید نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات بیلد 10576 از ویندوز 10 منتشر شد، هر آنچه که در این نسخه خواهیم دید

بیلد 10576 از ویندوز 10 منتشر شد، هر آنچه که در این نسخه خواهیم دید

امروز خبرهای خوبی برای کاربران Windows Insiders منتشر شد و مایکروسافت دو نسخه آزمایشی جدید از سیستم عامل ویندوز 10 برای گوشی های هوشمند و کامپیوترهای خانگی منتشر کرد. مایکروسافت در بیلد 10576 از ویندوز 10 دسکتاپ علاوه بر برطرف کردن تعدادی از باگ های موجود چند ارتقا کوچک را هم تدارک دیده است. در ادامه مطلب به بررسی تغییرات جدید این نسخه آزمایشی خواهیم پرداخت.

با استفاده از قابلیت جدید Media Casting در مرورگر Microsoft Edge، کاربران Windows Insiders هم اکنون می توانند ویدیوها، تصاویر و محتویات صوتی را بر روی دستگاه های سازگار و متصل به شبکه ذخیره سازی کنند. مایکروسافت همچنین برنامه های جدیدی را برای کنترل و دنبال کردن محتویات ذخیره شده توسط این قابلیت، در اختیار کاربران قرار می دهد.

دیگر قابلیت جدید این نسخه از ویندوز 10 بازهم مربوط به مرورگر Edge است. این بار قابلیت Ask Cortana در فایل های PDF موجود در این مرورگر هم در دسترس قرار گرفته است. از طرفی کاربران هم اکنون می توانند در هنگام خواندن فایل های PDF در مرورگر Edge قسمت های مختلف متن را نشانه گذاری کنند. با استفاده از قابلیت Ask Cortana امکان جستجو و یافتن اطلاعات بیشتر در این گونه از فایل ها فراهم هست. برنامه Xbox نیز در ویندوز 10 هم اکنون از قابلیت ضبط صوتی جدیدی بهره می برد.

مایکروسافت همچنین اعلام کرده است که این نسخه جدید شامل چند تغییر نیز شده است. برنامه Xbox در ویندوز 10 هم اکنون این اجازه را دارد که در اجرای بازی ها از چند گیگابایت حافظه موجود در کامپیوتر استفاده کند. علاوه بر این مایکروسافت نسخه اولیه از قابلیت Nested Virtualization را به این نسخه اضافه کرده است. این قابلیت به کاربران این امکان را می دهد تا چند نسخه مجازی از ویندوز 10 را به صورت همزمان به اجرا در بیاورند. اگر شما هم یکی از کاربران Windows Insider هستید می توانید از این ویژگی های جدید در بیلد 10576 از ویندوز 10 بهره مند شوید.

شهر سخت افزار