اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

G.SKILL کیت‌های حافظه DDR4 با فرکانس 2800 مگاهرتز را معرفی کرد

۱۸۶۱ شماره اطلاع نامه : G.SKILL کیت‌های حافظه DDR4 با فرکانس 2800 مگاهرتز را معرفی کرد ۱۳۹۴/۰۸/۰۹ G.SKILL کیت‌های حافظه DDR4 با فرکانس 2800 مگاهرتز را معرفی کرد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات G.SKILL کیت‌های حافظه DDR4 با فرکانس 2800 مگاهرتز را معرفی کرد

G.SKILL کیت‌های حافظه DDR4 با فرکانس 2800 مگاهرتز را معرفی کرد

G.Skill، از سازندگان شناخته شده ماژول های حافظه، درایو وضعیت جامد، منبع تغذیه و سخت افزارها و لوازم جانبی مخصوص گیمینگ، ماژول‌های DDR4 SO-DIMM پر سرعت سری Ripjaw خود را به لپ‎تاپ‌ها و مینی پی‎سی‌ها آورد. کیت‌های معرفی شده از سوی G.SKILL، با فرکانس 2800 مگاهرتز، در ترکیب با پردازنده‌های Skylake اینتل، می‌توانند کارایی لپ تاپ‌ها را به سطح جدیدی برسانند.

ماژول‌های جدید G.SKILL به لطف انتخاب تراشه‌های بر‌تر، از فرکانس 2800 مگاهرتز برخوردار هستند. در حال حاضر اغلب ماژول‌های SO-DIMM DDR4 تنها در فرکانس‌های 2133 مگاهرتز و یا 2400 مگاهرتز عرضه می‌شوند. با اینکه G.Skill به فرکانس 2800 مگاهرتز دست یافته، اما این ماژول‌ها با‌‌ همان ولتاژ استاندارد 1.2 ولت کار می‌کنند که خود نکته بسیار مثبتی است. بر خلاف ماژول‌های حافظه رم دسکتاپ که به فناوری‌هایی نظیر XMP برای اعمال فرکانس بالا‌تر از میزان استاندارد نیازد دارند، این ماژول‌ها دارای قابلیت اورکلاک خودکار هستند که به طور خودکار فرکانس را افزایش می‌دهد.

شهر سخت افزار