اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

مایکروسافت در اندیشه سلامتی کاربران Band 2

۱۸۶۴ شماره اطلاع نامه : مایکروسافت در اندیشه سلامتی کاربران Band 2 ۱۳۹۴/۰۸/۱۰ مایکروسافت در اندیشه سلامتی کاربران Band 2 فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات مایکروسافت در اندیشه سلامتی کاربران Band 2

مایکروسافت در اندیشه سلامتی کاربران Band 2

اگر پیگیر اخبار مایکروسافت باشید، می دانید که اکنون دستبند سلامتی جدید در دسترس قرا گرفته و در حال فروش است. در همین حال، مایکروسافت اعلام کرده که در پی شراکت با Lose It است. این نام متعلق به اپلیکیشنی است که برای کمک به سلامتی و تغذیه مناسب کاربران ساخته شده است. همراه ما باشید.

Lose It یک سیستم شخصی سازی شده برای کاهش وزن است که بر پایه تمرینات و رژیم غذایی کاربر، هدف را برای او معین می کند. این اپلیکیشن به طوری طراحی شده که بتواند بر مبنای تأثیر فعالیت های ورزشی شما بر میزان کالری دریافتی، به صورت منظم، پیش روی کند و دست در دست با Microsoft Health و Microsoft Band 2، برای کنترل وزن شما تلاش می کند. مایکروسافت به تدریج اطلاعات بیشتری راجع به Lose It و دیگر شرکای خود، برای بهبود سلامتی کاربرانش، منتشر خواهد کرد. پس اگر شما نیز به فکر کاهش وزن خود هستید، این دستبند سلامتی می تواند همراه بسیار خوبی در این راه باشد.

شهر سخت افزار