اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

دو بروزرسانی Cumulative جدید برای ویندوز 10 عرضه شد

۱۸۶۵ شماره اطلاع نامه : دو بروزرسانی Cumulative جدید برای ویندوز 10 عرضه شد ۱۳۹۴/۰۸/۱۰ دو بروزرسانی Cumulative جدید برای ویندوز 10 عرضه شد نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات دو بروزرسانی Cumulative جدید برای ویندوز 10 عرضه شد

دو بروزرسانی Cumulative جدید برای ویندوز 10 عرضه شد

در ادامه تلاش‌ها برای بهبود ویندوز 10 و کاهش مشکلات و باگ‌ها، دیروز مایکروسافت دو بروزرسانی cumulative جدید را برای کلیه کاربران این سیستم عامل منتشر کرد. انتظار می‌رود که این بروزرسانی‌ها، در کنار بهبود کارایی و امنیت، تجربه کاربران از این سیستم عامل جدید را بهبود بخشند. این روز‌ها مایکروسافت به شدت مشغول آماده سازی نسخه نهایی ویندوز 10 موبایل است اما به نظر می‌رسد که هیچ چیز این کمپانی را از ارائه بروزرسانی‌ها برای ویندوز 10 باز نمی‌ دارد.

اگر از کاربران ویندوز 10 هستید و سرویس بروزرسانی خودکار این سیستم عامل را غیر فعال نکرده‌اید، احتمالاً از صبح روز گذشته، دو بروزرسانی جدید KB3105210 و KB3106932 بر روی کامپیو‌تر شما دانلود و نصب شده است. بروزرسانی نخست با شناسه KB3105210، به منظور رفع حفره‌های امنیتی پیش‌تر شناخته شده‌ای در مرورگرهای Microsoft Edge و Internet Explorer ارائه شده است.

بروزرسانی دوم با شناسه KB3106932، با بهبودهای کلی برای ویندوز 10 همراه است. متاسفانه مایکروسافت جزئیات دقیقی از تغییرات بروزرسانی‌ها ارائه نمی‌کند و تنها به همین توضیحات بسیار کوتاه بسنده کرده است. با اینکه به طور رسمی تایید نشده، اما گمان می‌رود که این بروزرسانی با تغییراتی در سیستم فعال سازی ویندوز 10 همراه باشد و فعال سازی با کلید نسخه‌های پیشین را ممکن کند. از آنجایی که ویندوز 10 یک سیستم عامل جدید و نو پا است، طبیعتاً نمی‌تواند بدون باگ و اشکال باشد، قویاً توصیه می‌شود که کلیه بروزرسانی‌های موجود را برای دست یابی به تجربه‌ای بهتر، نصب کنید.

شهر سخت افزار