اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

با درایور جدید Radeon Software Crimson Edition آشنا شوید

۱۸۷۵ شماره اطلاع نامه : با درایور جدید Radeon Software Crimson Edition آشنا شوید ۱۳۹۴/۰۸/۱۱ با درایور جدید Radeon Software Crimson Edition آشنا شوید فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات با درایور جدید Radeon Software Crimson Edition آشنا شوید

با درایور جدید Radeon Software Crimson Edition آشنا شوید

آن طور که پیداست، جدایی بخش پردازنده‌های گرافیکی AMD از این کمپانی با تغییرات بنیادین و فرا‌تر از تغییر نام‌ها همراه باشد. طبق تصاویری منتشر شده، به زودی Radeon Software Crimson Edition با تغییراتی اساسی در کنار قابلیت‌ها و بهبودهای جدید، جایگزین بسته نرم افزاری Catalyst Control Center می‌شود. در ادامه شما را به گالری از تصاویر این بسته نرم افزاری جدید و پیشرفته همراه با جزئیات بیشتری دعوت می‌کنیم.

اگر به یاد داشته باشید، مدتی قبل بخش پردازنده‌های گرافیکی AMD از این کمپانی جدا شد و به طور مستقل تحت نام Radeon Technologies Group به فعالیت می‌پردازد. یکی تغییرات مهم با بر سر کار آمدن RTG، بهبود درایورهای نرم افزاری و مدرنیزه کرده آن‌ها است. در همین راستا RTG تصمیم گرفته که از این پس درایور پردازنده‌های گرافیکی Radeon را حداقل تحت سه نام Catalyst، Omega و Crimson عرضه کند. خبر خوب اینکه تا پیش از پایان سال میلادی جاری، درایور نسخه Crimson عرضه می‌شود.

بسته نرم افزاری جدید Radeon دارای نرم افزار جدیدی به نام AMD Radeon Settings است که عملکرد بسیار مشابه‌ای با NVIDIA Experience دارد. این نرم افزاری با پیکربندی‌های بهینه برای هر بازی، معرفی بازی‌های جدید، تغییرات پیشرفته تنظیمات تصویر، امکان دریافت درایورهای جدید و اورکلاکینگ در کنار ده‌ها قابلیت دیگر همراه خواهد بود. احتمال می‌رود که به زودی این درایور منتشر شود.

شهر سخت افزار