اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

انویدیا کارت گرافیک NVS 810 را معرفی کرد

۱۹۰۴ شماره اطلاع نامه : انویدیا کارت گرافیک NVS 810 را معرفی کرد ۱۳۹۴/۰۸/۱۷ انویدیا کارت گرافیک NVS 810 را معرفی کرد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات انویدیا کارت گرافیک NVS 810 را معرفی کرد

انویدیا کارت گرافیک NVS 810 را معرفی کرد

انویدیا یک کارت گرافیک جدید به نام NVS 810 برای کاربری‌های تجاری معرفی کرد. این کارت قادر به ارائه هشت خروجی تصویر DisplayPort هر یک با وضوح Ultra HD است. این کارت گرافیک دو هسته‌ای که تنها یک شکاف توسعه را اشغال می‌کند، مبتنی بر پردازنده گرافیکی GM107 می‌باشد که در سری GTX 750 نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

کارت گرافیک NVS 810 با برخورداری از هشت درگاه mini DisplayPort نسل 1.2 به طور ویژه‌ای برای استفاده‌های تجاری طراحی گردیده که در آن‌ها به چندین خروجی تصویر با وضوح بالا نیاز است، برای نمونه نمایشگرهای موزاییک مانند که در کنار هم قرار می گیرند و نمایشگر بزرگ تری را تشکیل می دهند. با NVS 810 می‌توان تصویر را به طور همزمان با وضوح 4096x2160 و نرخ نوسازی 30 هرتز به هشت نمایشگر فرستاد. همچنین می توان تصویر اصلی را به بخش های مختلفی تقسیم و هر یک را بر روی یک نمایشگر فرستاد.

البته نرخ نوسازی 60 هرتز نیز قابل انتخاب خواهد بود اما در این حالت تنها قادر به استفاده از چهار نمایشگر با وضوح 4096x2160 خواهید بود. این کارت تنها 68 وات مصرف داشته و در مجموع دارای 4 گیگابایت حافظه DDR3 می باشد. از دیگر قابلیت های قابل توجه NVS 810 می توان به فناوری های تصحیح کننده انویدیا برای چیدمان بدون فاصله تصویر نمایشگرهای مختلف در کنار هم و برای ایجاد تصویری یکپارچه و بدون بریدگی اشاره کرد. انویدیا اعلام داشته که این کارت توسط PNY تولید و با قیمت 750 دلار عرضه می‌شود.

شهر سخت افزار