اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

اندروید ور به طور رسمی از شبکه LTE پشتیبانی می‌کند

۱۹۱۷ شماره اطلاع نامه : اندروید ور به طور رسمی از شبکه LTE پشتیبانی می‌کند ۱۳۹۴/۰۸/۲۱ اندروید ور به طور رسمی از شبکه LTE پشتیبانی می‌کند فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات اندروید ور به طور رسمی از شبکه LTE پشتیبانی می‌کند

اندروید ور به طور رسمی از شبکه LTE پشتیبانی می‌کند

سرانجام چیزی که همه در دنیای ساعت‌های هوشمند اندرویدی در انتظار آن بودند، محقق شد و اندروید ور به طور رسمی پشتیبانی از شبکه‌های مخابراتی و به ویژه LTE را برای اولین بار و با ساعت هوشمند جدید شرکت ال‌جی یعنی نسخه دوم Watch Urbane آغاز کرد.

طبق اعلام گوگل از این پس هر ساعت هوشمندی که قابلیت پشتیبانی از ارتباطات موبایلی را داشته باشد قادر خواهد بود به کمک اندروید ور و بدون نیاز به وای فای یا اتصال اینترنتی مربوط به گوشی هوشمند به طور مستقل به شبکه LTE متصل شود. البته این به این مفهوم است که حالا ساعت‌ها هم نیازمند سیم کارت هستند تا بتوانند اتصال به اینترنت را برای خود ممکن کنند. اگر ساعت هوشمند شما مجهز به میکروفون و اسپیکر باشد یا این که از طریق بلوتوث آن را به یک هندست متصل کرده باشید قادر خواهید بود تا برقراری و دریافت تماس نیز داشته باشید.

با توجه به این که این قابلیت ساعت‌ها را قادر می‌سازد تا کاملا به طور مستقل از گوشی هوشمند عمل کنند باید ببینیم چه نرم‌افزارهای جدیدی به دنیای ساعت‌های هوشمند افزوده می‌شود. نسخه دوم ساعت هوشمند Watch Urbane ال‌جی نیز به طور رسمی اولین ساعت هوشمند اندروید ور است که از شبکه LTE پشتیبانی می‌کند. این ساعت مجهز به نمایشگر دایره‌ای شکل پی-اولد، پردازنده اسنپدراگون ۴۰۰، حافظه داخلی ۴ گیگابایتی، ۷۶۸ مگابایت رم و باتری ۵۷۰ میلی‌آمپر ساعتی است.

زومیت