اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

کیت‎های حافظه DDR4 کینگستون، پر ظرفیت‌ تر از همیشه

۱۹۲۰ شماره اطلاع نامه : کیت‎های حافظه DDR4 کینگستون، پر ظرفیت‌ تر از همیشه ۱۳۹۴/۰۸/۲۲ کیت‎های حافظه DDR4 کینگستون، پر ظرفیت‌ تر از همیشه فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات کیت‎های حافظه DDR4 کینگستون، پر ظرفیت‌ تر از همیشه

کیت‎های حافظه DDR4 کینگستون، پر ظرفیت‌ تر از همیشه

اگر از آن دست از کاربرانی هستید که همواره خواهان حافظه رم بیشتر و پر سرعت تری هستند، HyperX راهکار ویژه‌ای برای شما دارد. این کمپانی که خود زیر مجموعه کینگستون است، به تازگی کیت‌های حافظه DDR4 پر ظرفیت تری از سری‌های HyperX Savage و HyperX Predator را برای علاقمندان معرفی کرده است. این ماژول‌های حافظه در عین ظرفیت و سرعت بالا، بسیار زیبا بوده و گزینه قابل تاملی برای پلتفرم Haswell-E و Skylake اینتل هستند.

کیت‌های حافظه 2666 مگاهرتزی HyperX Savage DDR4 کینگستون اکنون در ظرفیت 128 گیگابایت (متشکل از 8 ماژول 16 گیگابایتی) نیز عرضه می‌شوند. این کیت‌های جدید به سری پیشین Savage DDR4 محلق می‌شوند که در فرکانس‌های 2133 تا 3000 مگاهرتز و در ظرفیت‌های 4 تا 64 در دسترس بودند. با اینکه این ماژول‌ها هنوز به فرکانس 3000 مگاهرتز نرسیده‌اند، اما با فرکانس 2666 مگاهرتز و تایمینگ 16-16-15 بر انگیزنده هستند. سری HyperX Predator DDR4 نیز گسترش یافته و اکنون در ماژول‌هایی با ظرفیت 16 گیگابایت در دسترس هستند. از این رو شما می‌توانید بر حسب نیاز خود آن‌ها را در کیت‌های 32 و 64 گیگابایتی و با فرکانس 3000 مگاهرتز تهیه کنید. ماژول‌های DDR4 سری Predator با ترکیب فرکانس بالا و تاخیر پایین، یکی از سریع‌ترین راهکار‌های بازار را به کاربران ارائه می‌کنند.

شهر سخت افزار