اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

AMD در فکر یک سرمایه گذاری عظیم برای شکست دادن اندیویا

۱۹۲۲ شماره اطلاع نامه : AMD در فکر یک سرمایه گذاری عظیم برای شکست دادن اندیویا ۱۳۹۴/۰۸/۲۲ AMD در فکر یک سرمایه گذاری عظیم برای شکست دادن اندیویا فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات AMD در فکر یک سرمایه گذاری عظیم برای شکست دادن اندیویا

AMD در فکر یک سرمایه گذاری عظیم برای شکست دادن اندیویا

بر کسی پوشیده نیست AMD دوران سختی را سپری می‌کند و گزارش‌های مالی نیز به وضوح گویای این بحران هستند. با این حال اکنون این کمپانی به گفته خود، از طریق سرمایه گذاری عظیم، سال آینده در نبرد با انویدیا در بازار پردازنده های گرافیکی پیروز خواهد شد. پیش‌تر مدیر عامل AMD، خانم لیزا سو از سود آوری گفته بود و حالا یکی دیگر از مدیران اجرایی ارشد این کمپانی از افق‌های روشن می‌گوید.

آقای نیل اسپایسر، مدیر فروش بخش اروپا، خاورمیانه و آفریقای AMD، روز گذشته در مصاحبه‌ای با CRN، بر گفته‌های نوید بخش مدیر عامل این کمپانی، با اعتماد به نفس بالایی تاکید کرده و با خوش بینی هر چه تمام وعده روزهای بسیار خوبی را داده است. به گفته وی، AMD در نظر دارد تا با سرمایه گذاری عظیم در صنعت پردازنده‌های گرافیکی، سال آینده در نبرد با انویدیا پیروز شود.

وی همچنین خاطر نشان می‌کند که پردازنده‌های نسل بعد Zen، به این کمپانی در رقابت با اینتل، چه در حوزه کامپیوترهای رده بالای رومیزی و چه در بازار سرور‌ها، نیروی عظیمی می‌بخشد. آن طور که پیداست، AMD با اعتماد بالایی به آینده می‌نگرد و امیدوار است تا سال 2016 بتواند به عرصه رقابت بازگردد. چنین چشم اندازهای خوش بینانه‎ای در حالی مطرح می‌شوند که این کمپانی تغییرات و اصلاحات بنیادین زیادی را به خود دیده است. بیایید که امیدوار باشیم، چه در عرصه پردازنده‌ها و چه در عرصه کارت‌های گرافیک، یک رقابت مهیج و موثر را شاهد باشیم.

شهر سخت افزار