اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

با مادربرد Hi-Fi H170S3H بایوستار، ماژول‌های حافظه DDR3 را نگه دارید

۱۹۳۹ شماره اطلاع نامه : با مادربرد Hi-Fi H170S3H بایوستار، ماژول‌های حافظه DDR3 را نگه دارید ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ با مادربرد Hi-Fi H170S3H بایوستار، ماژول‌های حافظه DDR3 را نگه دارید کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات با مادربرد Hi-Fi H170S3H بایوستار، ماژول‌های حافظه DDR3 را نگه دارید

با مادربرد Hi-Fi H170S3H بایوستار، ماژول‌های حافظه DDR3 را نگه دارید

بایوستار، از تولید کنندگان کهنه کار مادربرد، امروز جدید‌ ترین مادربرد خود را که برای میزبانی از نسل ششم پردازنده‌های Core i اینتل آماده گردیده، معرفی کرد. در کنار پشتیبانی از جدید‌ ترین پردازنده‌های اینتل با ماژول‌های حافظه DDR3، مادربرد Hi-Fi H170S3H قابلیت‌های انحصاری بایوستار از جمله سیستم صوتی Hi-Fi را به منظور خلق تجربه‌ای بهتر، ارائه می‌کند.

همان طور که از نام آن پیداست، Hi-FI H170S3H مبتنی بر چیپ ست H170 بوده و از نسل ششم پردازنده‌های Core i اینتل با سوکت جدید LGA 1151 پشتیبانی می‌کند. این مادربرد از مدار تغذیه‌ای با 7 فاز رگولاتور ولتاژ برای پردازنده برخوردار است که به منظور پایداری هر چه بیشتر، بر روی ماسفت‌های آن، یک حرارت گیر نصب گردیده است. سیستم صوتی Puro Hi-Fi با بکارگیری مدار تغذیه مستقل برای بخش صدا، از میزان نویز می‌کاهد و کیفیت صوتی برتری را ارائه می‌کند. این مادربرد تنها از ماژول‌های حافظه DDR3 پشتیبانی می‌کند و نیازی به تهیه ماژول‌های گران قیمت DDR4 نیست.

مادربرد Hi-FI H170S3H چهار شکاف DDR3 با قابلیت ارائه حداکثر 32 گیگابایت حافظه با فرکانس 1600 مگاهرتز است. مدار تغذیه از 7 فاز رگولا‌تر ولتاژ برای پردازنده و 2 فاز برای ماژول‌های حافظه تشکیل شده است. با برخورداری از دو شکاف توسعه PCI-E X16، این مادربرد از پیکربندی Crossfire پشتیبانی می‌کند. فناوری انحصاری Smart Speed LAN که یک بسته نرم افزاری رایگان است، بر کارکرد شبکه به صورت هوشمند نظارت می‌کند و آن را بهبود می‌بخشد. کاربران از طریق رابط کاربری قادر به انتخاب پیکربندی‌های مختلفی برای ترافیک شبکه هستند که هر یک برای استفاده مشخصی نظیر گیمینگ، وب گردی و استریم آنلاین بهینه سازی شده‌اند.

بایوستار در ساخت این مادربرد فناوری انحصاری X.D.C را به خدمت گرفته است که از خازن‌های وضعیت جامد انحصاری خود برای پایداری بیشتر و کارایی بهتر بهره می‌گیرد. این خازن‌ها با مقاوت معادل سری کمتر و جریان ریپل پایین، جریان پایدارتری را برای تغذیه پردازنده فراهم می‌سازند. طول عمر این خازن‌ها بیش از 6.25 برابر خازن‌های معمولی است. این مادربرد دارای برخی دیگر از فناوری‌های انحصاری بایوستار نظیر حفاظت در برابر تخلیه شوک الکترواستاتیک، خازن‌های با مقاوت معادل سری پایین، UEFI BIOS و BIO-Remote2 می‌باشد. این مادربرد با قیمت 85 دلار عرضه می شود.

شهر سخت افزار