اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

درایور Catalyst 15.11.1 برای کارت های گرافیک AMD منتشر شد

۱۹۴۵ شماره اطلاع نامه : درایور Catalyst 15.11.1 برای کارت های گرافیک AMD منتشر شد ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ درایور Catalyst 15.11.1 برای کارت های گرافیک AMD منتشر شد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات درایور Catalyst 15.11.1 برای کارت های گرافیک AMD منتشر شد

درایور Catalyst 15.11.1 برای کارت های گرافیک AMD منتشر شد

با ادامه یافتن ارائه درایور آزمایشی یکی پس از دیگری از سوی AMD، این کمپانی روز گذشته یک درایور آزمایشی جدید منتشر کرد. Catalyst 15.11.1 با بهبود کارایی برای برخی عناوین بازی اخیراً عرضه شده همراه است و خبری از قابلیت‌ها و تغییرات بزرگ و مهم نیست.

به صورت کلی، این درایور یک گام رو به جلو در راستای بهبود کارایی پردازنده‌های گرافیکی AMD در اجرای Star Wars: Battlefront، Fallout 4 ،Assassin's Creed Syndicate و Call of Duty: Black Ops III است، رفع اشکال دیگری اعلام نشده است. با این حال هنوز هم مشکلات رفع نشده‌ای از جمله عدم امکان اجرای Assassin's Creed Syndicate و Star Wars: Battlefront در حالت تمام صفحه بر روی برخی لپ تاپ‌های مجهز به پردازنده‎های اینتل، در لیست مشکلات شناخته شده باقی مانده است. هم زمان که AMD چپ و راست یک درایور آزمایشی جدید منتشر می‌کند، این کمپانی وعده درایور انقلابی و نوآورانه Crimson را تا پیش از پایان سال میلادی جاری داده است.

شهر سخت افزار