اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

عینک جدید گوگل در سه مدل مختلف عرضه خواهد شد

۱۹۴۶ شماره اطلاع نامه : عینک جدید گوگل در سه مدل مختلف عرضه خواهد شد ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ عینک جدید گوگل در سه مدل مختلف عرضه خواهد شد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات عینک جدید گوگل در سه مدل مختلف عرضه خواهد شد

عینک جدید گوگل در سه مدل مختلف عرضه خواهد شد

همان طور که می دانید، گوگل مدتی است که در حال کار بر روی عینکی با طراحی جدید است که قرار است تمامی اجزای آن باز طراحی شوند. برخی منابع ادعا می کنند که عینک جدید گوگل در سه ورژن متفاوت عرضه خواهد شد.

بر اساس یک گزارش، گوگل در حال تولید سه نوع مختلف از عینک خود است که گفته می شود یکی از آن ها اصلاً شیشه ندارد. در عوض این مدل بر روی سیستم صوتی متمرکز خواهد بود که جای تعجب نخواهد داشت اگر در نهایت با یک هدست بلوتوث پیشرفته و خاص مواجه شویم. اما فعلاً نمی توان در این مورد اظهار نظر قطعی داشت.

گفته شده این مدل ویژه، قابلیت های ورزشی نیز خواهد داشت. بنابراین انتظار می رود به اسمارت فون شما متصل شود و یا سنسورهای مربوط به سلامتی داشته باشد تا صاحب عینک بتواند برنامه های معین ورزشی را برنامه ریزی کند. دو مدل دیگر، دارای شیشه خواهند بود و حداقل یکی از آن ها برای اهداف سازمانی و کاری طراحی می شود که این موضوع می تواند کاربردهای جالبی در حوزه کسب و کار ایجاد کند. در هر صورت باید منتظر بمانیم تا شاهد نوآوری های کمپانی بزرگ گوگل در این محصول باشیم.

شهر سخت افزار