اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

انتشار اولین بروزرسانی Cumulative برای کاربران ویندوز 10 Threshold 2

۱۹۵۸ شماره اطلاع نامه : انتشار اولین بروزرسانی Cumulative برای کاربران ویندوز 10 Threshold 2 ۱۳۹۴/۰۸/۲۸ انتشار اولین بروزرسانی Cumulative برای کاربران ویندوز 10 Threshold 2 نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات انتشار اولین بروزرسانی Cumulative برای کاربران ویندوز 10 Threshold 2

انتشار اولین بروزرسانی Cumulative برای کاربران ویندوز 10 Threshold 2

آن طور که پیداست، این روز‌ها استراتژی جدید "ویندوز به عنوان یک سرویس" به خوبی پیش می‌رود و به سرعت بروزرسانی‌ها منتشر می‌شوند. صبح امروز مایکروسافت یک بروزرسانی cumulative جدید برای کاربران نسخه Threshold2 ویندوز 10 منتشر کرد.

این بروزرسانی با شناسه KB3118754، از طریق سرویس بروزرسانی ویندوز در اختیار کلیه کاربرانی که اولین بروزرسانی عمده ویندوز 10 با کد Threshold2 را نصب کرده‌اند قرار می‌گیرد. طبق معمول با ارائه هر بروزرسانی جدید، کاربران می‌پرسند که چه چیز تغییر کرده است، اما بر اساس رویه جدید مایکروسافت، جزئیات زیادی نسبت به بروزرسانی‌ها ارائه نمی‌شود. با استراترژی ویندوز به عنوان یک سرویس که مایکروسافت در پیش گرفته، بروزرسانی‌ها با شدت و سرعت بیشتری منتشر می‌شوند. به عبارتی دیگر، کاربران باید بروزرسانی‌هایی را نصب کنند که نسبت به ماهیت آن مطمئن نیستند.

در حالی که جزئیاتی از سوی مایکروسافت ارائه نشده، اما با استخراج فایل‌های این بروزرسانی از حالت فشرده، می‌توان گفت که به احتمال زیاد همانند همیشه به منظور رفع باگ‌ها بهبود کارایی سیستم عامل و دیگر اپلیکشین‌ها ارائه شده است. انتظار می‌رود که برخی باگ‌های موجود در مرورگر Edge با اعمال این بروزرسانی برطرف شوند. اگر متعجب هستید که چرا مایکروسافت جزئیات بروزرسانی‌ها را ارائه نمی‌کند، باید گفت که بر اساس استراتژی جدید مایکروسافت با هدف ارائه هر چه سریع‌تر بروزرسانی‌ها، با ویندو 10، تنها جزئیات بروزرسانی‌های بزرگ و مهم ارائه می‌شوند.

شهر سخت افزار