اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

G.Skill ماژول‌های حافظه DDR4 با فرکانس باورنکردنی 4133 مگاهرتز عرضه می‌کند

۱۹۷۰ شماره اطلاع نامه : G.Skill ماژول‌های حافظه DDR4 با فرکانس باورنکردنی 4133 مگاهرتز عرضه می‌کند ۱۳۹۴/۰۸/۳۰ G.Skill ماژول‌های حافظه DDR4 با فرکانس باورنکردنی 4133 مگاهرتز عرضه می‌کند فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات G.Skill ماژول‌های حافظه DDR4 با فرکانس باورنکردنی 4133 مگاهرتز عرضه می‌کند

G.Skill ماژول‌های حافظه DDR4 با فرکانس باورنکردنی 4133 مگاهرتز عرضه می‌کند

کمپانی G. SKILL، از تولید کنندگان پیشرو و مبتکر ماژول‌های حافظه حرفه‌ای و درایوهای وضعیت جامد، یک کیت حافظه DDR4 با سرعت باور نکردنی 4133 مگاهرتز را معرفی کرد. فرکانس این ماژول‎ها تنها 222 مگاهرتز با رکورد جهانی اورکلاکینگ G.SKILL فاصله دارد. با بکارگیری نسل ششم از پردازنده‌های Core اینتل و مادربردهای مبتنی بر چیپ ست Z170،اG.SKIL فرکانس ماژول‌های DDR4 را در پیکربندی دو کاناله به سطح جدیدی رسانده که هرگز و پیش‌تر شاهد آن نبوده‌ایم.

کیت‌های حافظه پر سرعت Trident Z extreme که در قالب ماژول‌های 8 گیگابایتی عرضه می‌شوند، اکنون در فرکانس 3600 مگاهرتز تا 4133 مگاهرتز در دسترس هستند. ماژول‌های بسیار پر سرعت با فرکانس بالای 4 گیگاهرتز، تنها در قالب کیت‌های 16 گیگابایتی متشکل از دو ماژول 8 گیگابایتی عرضه می شوند. در همین حال کیت‌های 32 گیگابایتی حداکثر با فرکانس 3733 مگاهرتز عرضه می‌شوند.

G.SKILL اعلام داشته که جدید‌ترین ماژول‌های حافظه سری Trident Z به طور ویژه‌ای برای استفاده با نسل ششم پردازنده‌های Core i-7 و با پیکبرندی XMP 2.0 اینتل بهینه سازی شده‌اند. ماژول‌های سری Trident همواره به دلیل قدرت بی‌نظیرشان در اورکلاکینگ مورد تحسین قرار گرفته‌اند و مطئناً سری Trident Z Extreme نیز از قاعده مستثنی نخواهد بود.

سری جدید Trident Z دارای حرارت گیر آلومینیومی باکیفیت و با رنگ بندی‌های مختلف و جذابی هستند و این امکان را فراهم می‌کنند تا در حالی که بهترین دفع حرارت را از خود نشان می‌دهند، هم زمان با رنگ بندی کلی سیستم نیز تطابق زیبایی داشته باشند. قیمت و یا زمان عرضه این کیت‌های پر سرعت تا کنون مشخص نیست.

شهر سخت افزار