اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

یاهو اجازه دسترسی برخی کاربران به سرویس ایمیل را نمی دهد

۱۹۷۱ شماره اطلاع نامه : یاهو اجازه دسترسی برخی کاربران به سرویس ایمیل را نمی دهد ۱۳۹۴/۰۸/۳۰ یاهو اجازه دسترسی برخی کاربران به سرویس ایمیل را نمی دهد نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات یاهو اجازه دسترسی برخی کاربران به سرویس ایمیل را نمی دهد

یاهو اجازه دسترسی برخی کاربران به سرویس ایمیل را نمی دهد

به تازگی گزارش شده که یاهو جلوی دسترسی کاربرانی که در سیستم خود AdBlocker داشته باشند را به ایمیلشان می گیرد. این موضوع باعث شکایت بسیاری از کاربران شده و حتی آن ها را مجبور به استفاده از سرویس های دیگر ایمیل کرده است.

اگر به فروم AdBlock Plus سری بزنید، با سیل شکایات افرادی مواجه می شوید که نمی توانند به یاهو ایمیل خود در مرورگر فایرفاکس یا کروم، دسترسی پیدا کنند. یاهو به این کاربران پیامی نشان می دهد مبنی بر اینکه برای ادامه کار باید AdBlock را در مرورگر خود غیر فعال کنند. با نگاهی دقیق به URL، عبارت reason=ADBLK_TRAP دیده می شود.

یک مقام مسئول یاهو در این باره اظهار داشته است که در یاهو به صورت مداوم محصولات جدید توسعه می یابند و مورد آزمایش قرار می گیرند. این مورد نیز جزو تست هایی است که تنها برای درصد کمی از کاربران در امریکا در نظر گرفته شده است. جالب است که حتی اندره هراسیمچاک، مدیر ارشد سابق یاهو در طراحی محصولات که یک بار در بازسازی سیستم ایمیل نقش مهمی داشت، از اینکه نمی تواند وارد اکانت خود شود، متأسف است.

ذکر این نکته لازم است که تعداد وب سایت هایی که در صورت استفاده از AdBlocker، اجازه دسترسی به کاربران خود نمی دهند، در حال افزایش است. اگر شما نیز با این مشکل مواجه شده اید، می توانید از مرورگرها و یا دستگاه های دیگر برای دسترسی به ایمیلتان استفاده کنید.

شهر سخت افزار