اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

به زودی آپدیت Threshold 2 ویندوز 10 در اختیار کلیه کاربران قرار می‌گیرد

۱۹۷۷ شماره اطلاع نامه : به زودی آپدیت Threshold 2 ویندوز 10 در اختیار کلیه کاربران قرار می‌گیرد ۱۳۹۴/۰۹/۰۳ به زودی آپدیت Threshold 2 ویندوز 10 در اختیار کلیه کاربران قرار می‌گیرد نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات به زودی آپدیت Threshold 2 ویندوز 10 در اختیار کلیه کاربران قرار می‌گیرد

به زودی آپدیت Threshold 2 ویندوز 10 در اختیار کلیه کاربران قرار می‌گیرد

با اینکه مدت زیادی از عرضه اولین بروزرسانی بزرگ برای ویندوز 10 می‌گذرد، اما هنوز برخی کاربران موفق به دریافت آن نشده‌اند، هم زمان مایکروسافت در اقدامی غیر منتظره، فایل ISO این بیلد را از دسترس خارج کرده و تنها از طریق سرویس Windows update ارائه می‌شود. در حالی که دلیل این اقدام مشخص نیست، اما مایکروسافت رسماً اعلام داشته این بروزرسانی به زودی در اختیار کلیه کاربران ویندوز 10، از جمله آنهایی که تا کنون آن را دریافت نکرده‌اند، قرار می‌گیرد.

با اینکه دلیل از دسترس خارج کردن فایل ISO بیلد 10586 مشخص نیست، اما به نظر می‌رسد که وجود باگ‌های جدی، مایکروسافت را به ارائه بروزرسانی دیگری وا داشته باشد و کاربران گونه اصلاح شده‌ای از بروزرسانی Threshold 2 را دریافت کنند. همه این‌ها در حالی است، که گفته می‌شود انتشار بروزرسانی مذکور تا هنگام بر طرف کردن مشکلات، به کلی متوقف شده است.

طی بیانیه‌ای که برای وب سایت softpedia ارسال شده، مایکروسافت به کاربران ویندوز 10 این اطمینان را بخشیده، که به زودی همه آن‌ها بروزرسانی Threshold 2 را دریافت خواهند کرد. مایکروسافت در رابطه با مشکلات احتمالی موجود در بیلد 10586 سخنی به میان نیاورده است: "از این پس نمی‌توان از ابزار MCT برای دریافت و نصب این بروزرسانی بر روی کامپیوترهای مجهز به ویندوز 10 استفاده کرد. این بروزرسانی از طریق سرویس بروزرسانی خود ویندوز در دسترس خواهد بود. اگر تا کنون بروزرسانی مذکور را دریافت نکرده‌اید، به زودی و به صورت تدریجی، در دسترس شما قرار می‌گیرد."

در رابطه با باگ‌های نرم افزاری که در این بروزرسانی یافت شده و گفته می‌شود دلیل حذف فایل ISO این بیلد است، مایکروسافت اعلام داشته که نسبت به وجود آن‌ها مطلع بوده و در حال بررسی آن‌ها هستند. با اینکه فایل ISO این بیلد از وب سایت مایکروسافت حذف گردیده، اما هنوز هم می‌توان آن را از منابع دیگری دریافت کرد. در هر حال به نظر می‌رسد که مایکروسافت در نظر دارد تا گونه اصلاح شده‌ای از این بروزرسانی را در اختیار کاربران بگذارد.

شهر سخت افزار