اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

آشنایی با کارت گرافیک GTX 950 بایوستار

۱۹۸۳ شماره اطلاع نامه : آشنایی با کارت گرافیک GTX 950 بایوستار ۱۳۹۴/۰۹/۰۴ آشنایی با کارت گرافیک GTX 950 بایوستار کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات آشنایی با کارت گرافیک GTX 950 بایوستار

آشنایی با کارت گرافیک GTX 950 بایوستار

کمپانی نام آشنای بایوستار، جدید‌ترین کارت گرافیک مخصوص گیمینگ خود را که به طور ویژه‌ای برای برآورده کردن نیاز گیمر‌ها به کارایی بالا طراحی گردیده معرفی کرد. BIOSTAR GeForce GTX 950 دارای 2 گیگابایت حافظه GDDR5 و تعداد 768 هسته CUDA می‌باشد و از فناوری‌های PhysX و DSR پشتیبانی می‌کند. با کارت گرافیک GTX 950، خود را برای عناوین بازی مبتنی بر DirectX 12 تجهیز کنید.

BIOSTAR GeForce GAMING GTX 950 مجهز به پردازنده گرافیکی مبتنی بر نسل دوم معماری پر آوازه Maxwell انویدیا می‌باشد که نسبت به هر معماری دیگری، کارایی بیشتری را به ازای هر وات انرژی مصرفی ارائه می‌کند. با برخورداری از قدرت پردازشی لازم برای اجرای بازی‌ها در وضوح 1080p، کارت‌های مبتنی بر پردازنده گرافیکی GTX 950، یک انتخاب ارزان، سبک و کوچک برای بازی‌های MOBA محبوب هستند تا تجربه شما را به سطح جدیدی برسانند که پیش‌تر شاهد آن نبوده‌اید. با برخورداری از 768 هسته CUDA یا واحد سایه زنی در کنار 2 گیگابایت حافظه ویدئویی با رابط 128 بیتی، این کارت تصاویر خیره کننده‌ای را قابلیت نمایش بر روی چهار نمایشگر مختلف، ارائه می‌کند. درگاه‌های خروجی متشکل از dual-DVI، DisplayPort و HDMI است.

این کارت افزون بر طراحی چشم نواز، از خنک کننده قدرتمندی با لوله‌های ناقل حرارت مسی بهره می‌برد که گیمینگ در اوج سکوت را ممکن می‌کند. در کنار قابلیت‌های انحصاری انویدیا شامل GeForce Experience ،Dynamic Super Resolution (DSR) ،Multi-Frame SuperSampling و شتاب دهی سخت افزاری با PhysX، خود را برای بازی‌های مبتنی بر DirectX 12 تجهیز کنید. این کارت از همان طراحی برد PCB و فرکانس مدل مرجع انویدیا برخوردار است.

شهر سخت افزار