اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

GTX 980 Ti Gold Edition نماد طلایی 20 سال نوآوری ایسوس در صنعت کارت گرافیک

۱۹۸۸ شماره اطلاع نامه : GTX 980 Ti Gold Edition نماد طلایی 20 سال نوآوری ایسوس در صنعت کارت گرافیک ۱۳۹۴/۰۹/۰۶ GTX 980 Ti Gold Edition نماد طلایی 20 سال نوآوری ایسوس در صنعت کارت گرافیک کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات GTX 980 Ti Gold Edition نماد طلایی 20 سال نوآوری ایسوس در صنعت کارت گرافیک

GTX 980 Ti Gold Edition نماد طلایی 20 سال نوآوری ایسوس در صنعت کارت گرافیک

به مناسبت بیست سال فعالیت پر افتخار در صنعت کارت‌های گرافیک، ایسوس کارت گرافیک ویژه‌ای به نام GeForce GeForce GTX 980 Ti 20th Anniversary Gold Edition را معرفی کرد. این کارت با برخورداری از برخی قابلیت‌های انحصاری و خیره کننده، در تعداد بسیار محدودی تولید و عرضه می‌شود. جدید‌ترین کارت گرافیک این کمپانی تا 21.6 درصد در آزمون 3DMark 11 Extreme و تا 22.1 درصد در بازی GTA V عملکرد بهتری نسبت به مدل مرجع GTX 980 TI دارد.

ر ترکیب با فناوری‌های انحصاری ایسوس از جمله اولین خط تولید تمام اتوماتیک کارت گرافیک دنیا برای دست یابی بهترین کیفت ساخت و فناوری برفک زدای تراشه‌های حافظه برای اورکلاکینگ در دمای زیر صفر درجه، GeForce GTX 980 Ti 20th Anniversary Gold Edition، پیشگامی ایسوس در ساخت سریع‌ترین و نوآرانه‌ترین کارت گرافیک GTX 980 Ti جهان را یکبار دیگر به همگان نشان می‌دهد. فرکانس هسته این کارت که از پیش اورکلاک گشته، 1367 مگاهرتز است.
اکنون کلیه کارت‌های گرافیک ایسوس با خط تولید کاملاً اتوماتیک و بدون دخالت دست Auto-Extreme تولید می‌شوند. بکارگیری این فناوری پیشتازانه در ساخت کارت گرافیک، پایداری و دوام را به سطحی می‌برد که هرگز تجربه نشده است. ایسوس در ساخت این کارت از ماژول‌های رگولاتور ولتاژ پر آوازه +Digi با 14 فاز و با بکارگیری اجزای بسیار با کیفیت Super Alloy Power II، خازن‌های با طول عمر بالا، چوک‌های با هسته concrete و ماسفت‌هایی با بهره وری بالا از انرژی استفاده کرده است. بکارگیری چنین اجزای برتری، به خلق کارت گرافیکی بسیار مناسب برای اورکلاکینگ حرفه‌ای انجامده است. افزون بر اورکلاکرهای حرفه‌ای و اورکلاک تحت نیتروژن مایع برای در هم کوبیدن رکوردهای جهانی، گیمر‌ها نیز می‌توانند از این پتانسیل اضافی برای دست یابی به افزایش کارایی رایگان، بهره بگیرند.

برفک زدای تراشه‌های حافظه، قابلیت ویژه ایسوس برای اورکلاکرهای حرفه‌ای است. این فناوری مبتکرانه، به سرعت برفک تراشه‌های حافظه حین اورکلاکینگ تحت نیتروژن مایع را به منظور افزایش پایداری، بخار می‌کند. اورکلاکرهای حرفه‌ای همچنین می‌توانند با جابجایی جامپر ویژه‌ای که تعبیه گردیده، ولتاژ بیشتری را برای رهاسازی پتانسیل کامل پردازنده گرافیکی، به کنترل خود در آورند. این کارت همچنین دارای دکمه فیزیکی دیگری برای بازگرداندن سریع تنظیمات پیش فرض بایوس است. این کارت همچنین دارای جلوه نورانی LED زیبایی است که میزان load پردازنده گرافیکی را به صورت آنی نمایش می‌دهد.

GeForce GeForce GTX 980 Ti 20th Anniversary Gold Edition مجهز به خنک کننده مشهور و بسیار موفق DirectCU II ایسوس است که از لوله‌های ناقل حرارت 100 میلی متری در تماس مستقیم با سطح پردازنده گرافیکی و 325 درصد سطح دفع حرارت بیشتری برخوردار است. در ترکیب با فناوری 0dB و تیغه‌های فن الهام گرفته از بال جغد، این کارت در گیمینگ تا 30 خنک‌تر و تا سه برابر کم صدا‌تر از مدل مرجع است. این کارت که در تعداد محدودی تولید و عرضه می‌شود، از اواخر ماه میلادی جاری در دسترس خواهد بود.

شهر سخت افزار