اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

MSI نسل دوم از مادربردهای کم مصرف سری ECO را معرفی کرد

۱۹۸۹ شماره اطلاع نامه : MSI نسل دوم از مادربردهای کم مصرف سری ECO را معرفی کرد ۱۳۹۴/۰۹/۰۶ MSI نسل دوم از مادربردهای کم مصرف سری ECO را معرفی کرد کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات MSI نسل دوم از مادربردهای کم مصرف سری ECO را معرفی کرد

MSI نسل دوم از مادربردهای کم مصرف سری ECO را معرفی کرد

MSI از تولید کنندگان بر‌تر و مبتکر مادربرد در جهان، نسل دوم از مادربردهای سری ECO مبتنی بر چیپ‎ست‌های سری 100 اینتل را معرفی کرد. این مادربرد‌ها متشکل از مدل‌های H170M ECO ،B150M ECO و H110M ECO نسبت به محصولات معمولی بسیار کم مصرف‌تر بوده و برای مصارف صنعتی طراحی شده‌اند. مادربردهای ECO کمپانی MSI از طراحی برد PCB و مدار ویژه‌ای برخوردار هستند که امکان کاهش مصرف انرژی بدون فدا کردن کارایی را ممکن می‌کند.

درگاه شبکه این مادربرد‌ها که مبتنی بر کنترلر ساخت اینتل می‌باشد، دارای سیستم حافظتی ویژه‌ای در برابر شوک الکترو استاتیک است که می‌تواند در برابر ولتاژ تا 15 کیلوات از مادربرد محافظت کند. اجزای بکار رفته در ساخت این مادربرد‌ها به دقت انتخاب شده‌اند تا افزون بر دوام و کارایی بالا، بهره بالایی نیز از انرژی داشته باشد. از جمله این اجزا می‌توان به فناوری Guard-Pro و اجزای با استاندارد نظامی کلاس 4 اشاره کرد. با اینکه مادربردهای سری ECO برای مصارف صنعتی طراحی شده‌اند، اما حتی سیستم صوتی بسیار با کیفیت Audio Boost نیز در آن‌ها یافت می‌شود.

در مادربردهای معمولی، کاهش مصرف انرژی از طریق کاهش ولتاژ و فرکانس صورت می‌گیرد که به افت کارایی منجر می‌شود، اما در مادربردهای ECO، این هدف از طریق طراحی ویژه و نوآورانه برد PCB محقق می‌شود. این مادربرد‌ها هیچ محدودیتی در پشتیبانی از پردازنده‌ها ندارند و از کلیه پردازنده‌های Skylake اینتل از طریق سوکت LGA 1151 پشتیبانی می‌کنند. مادربرد‌های سری ECO دارای قابلیت‌ها و توانایی‌های متعددی برای صرفه جویی در مصرف انرژی هستند.

شهر سخت افزار