اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

نسل جدید مک بوک ایر با بدنه‌ باریک‌تر در WWDC 2016 معرفی می‌شود

۲۰۰۱ شماره اطلاع نامه : نسل جدید مک بوک ایر با بدنه‌ باریک‌تر در WWDC 2016 معرفی می‌شود ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ نسل جدید مک بوک ایر با بدنه‌ باریک‌تر در WWDC 2016 معرفی می‌شود لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات نسل جدید مک بوک ایر با بدنه‌ باریک‌تر در WWDC 2016 معرفی می‌شود

نسل جدید مک بوک ایر با بدنه‌ باریک‌تر در WWDC 2016 معرفی می‌شود

ظاهرا اپل قصد دارد تا در کنفرانس سال ۲۰۱۶ توسعه دهندگان جهانی نسل جدیدی از مک بوک ایر خود را معرفی کند. این کنفرانس تابستان هر سال برگزار می‌شود و انتظار می‌رود اپل در آن نسل جدیدی از لپ‌تاپ‌های سبک وزن خود را با بدنه‌ای باریک‌تر و در دو سایز ۱۳ و ۱۵ اینچی معرفی کند.

بنا بر گزارش‌های جدید منتشر شده از تایوان، اپل در کنفرانس WWDC 2016 نسل جدیدی از مک بوک ایر خود را با بدنه‌ای باریک‌تر و در دو سایز ۱۳ و ۱۵ اینچی معرفی خواهد کرد. در حال حاضر مشخص نیست که شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی ۱۱ اینچی خواهیم بود یا خیر. باریک‌تر کردن مک بوک ایر به معنای بهره‌گیری از قطعات جدید در این لپ تاپ است و به نظر می‌رسد اپل در حال مذاکره با شرکت‌های همکار خود برای تامین این قطعات است.

اپل به تازگی با معرفی مک بوک ۱۲ اینچی، سری جدیدی به خانواده‌ی لپ‌ تاپ‌های خود اضافه کرده است که با استفاده از پردازنده‌های با ولتاژ پایین اینتل توانسته فن مورد نیاز برای خنک کردن را حذف کرده و در نتیجه ضخامت آن را بسیار کم کند. بسیاری انتظار داشتند با معرفی مک بوک، سری ایر لپ‌تاپ‌های اپل جای خود را به این دستگاه بدهند و به این دلیل خبر معرفی نسل جدید مک بوک ایر کمی عجیب است.

زومیت