اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

درایور سازگار با ویندوز 10 برای لپ‎تاپ‌های VAIO سونی عرضه نشده است

۲۰۰۴ شماره اطلاع نامه : درایور سازگار با ویندوز 10 برای لپ‎تاپ‌های VAIO سونی عرضه نشده است ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ درایور سازگار با ویندوز 10 برای لپ‎تاپ‌های VAIO سونی عرضه نشده است لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات درایور سازگار با ویندوز 10 برای لپ‎تاپ‌های VAIO سونی عرضه نشده است

درایور سازگار با ویندوز 10 برای لپ‎تاپ‌های VAIO سونی عرضه نشده است

ویندوز 10 مرداد امسال منتشر شد و هم اکنون بسیاری کامپیوترهای خود را به این سیستم عامل جدید ارتقا داده‌اند اما در این میان برخی کاربران به دلیل در دسترس نبودن درایور سازگار با ویندوز 10، هنوز موفق به تجربه جدید‌ترین سیستم عامل مایکروسافت نشده‌اند. یکی از قربانیان اصلی این مشکل، دارندگان لپ تاپ‌های VAIO سونی هستند که با گذشت بیش از 4 ماه هنوز امکان ارتقا برای آنها وجود ندارد.

پس از عرضه ویندوز 10 که بسیاری از کاربران مشمول ارتقای رایگان می شوند، سونی رسما از دارندگان لپ تاپ‌های VAIO خواست تا از نصب ویندوز 10 خودداری کنند و وعده ارائه درایورهای سازگار با این سیستم عامل را داده بود. اکنون که در آستانه ماه میلادی دسامبر هستیم، بسیاری از کاربران به دنبال یافتن درایورهای ارائه شده احتمالی هستند اما در کمال نا‌ امیدی، هنوز هیچگونه درایوری ارائه نشده است.

مشکل اصلی این دست از کاربران، نمایش پیام امکان ارتقا به ویندوز 10 است. علی‎رغم اینکه درایوری ارائه نشده، اما می‌توان ویندوز 10 را نصب کرد، با این حال به دلیل نبود درایور سازگار، کارکرد لپتاپ با مشکل مواجه شده و برخی قابلیت‌ها با درستی عمل نمی‌کنند، از این رو نصب نکردن این سیستم عامل، بهترین گزینه ممکن است. سونی تاریخ جدیدی برای ارائه درایور‌ها اعلام نکرده است.

شهر سخت افزار