اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

AMD از کارت گرافیک FirePro W4300 برای کاربری‌های CAD رونمایی کرد

۲۰۰۸ شماره اطلاع نامه : AMD از کارت گرافیک FirePro W4300 برای کاربری‌های CAD رونمایی کرد ۱۳۹۴/۰۹/۱۴ AMD از کارت گرافیک FirePro W4300 برای کاربری‌های CAD رونمایی کرد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات AMD از کارت گرافیک FirePro W4300 برای کاربری‌های CAD رونمایی کرد

AMD از کارت گرافیک FirePro W4300 برای کاربری‌های CAD رونمایی کرد

کمپانی AMD جدید‌ ترین کارت گرافیک حرفه‌ای خود را که به طور ویژه برای طراحی به کمک کامپیو‌تر (CAD) طراحی گردیده، معرفی کرد. کارت گرافیک AMD FirePro W4300 ترکیبی از پردازنده گرافیکی قدرتمند با 4 گیگابایت حافظه GDDR5 است و برای اغلب نرم افزاری‌های مدل سازی و مهندسی مناسب است.

کارت گرافیک حرفه‌ای AMD FirePro W4300 برای جدید‌ترین نرم افزاری‌های CAD از جمله AutoCAD، اInventor و Revit، اSOLIDWORKS و CATIA، اPTC Creo، اSiemens NX و بسیاری دیگر از نرم افزارهای رایج بهینه سازی شده است. کاربران حرفه‌ای می‌توانند از قدرت پردازنده گرافیکی این کارت برای شتاب بخشی به رندر مدل‌ها و پروژه‌ها بهره بگیرند. این کارت با فراهم کردن امکان نمایش تصویر به طور هم زمان بر روی شش نمایشگر و ایجاد تصویر بزرگ، می‌تواند کاربران را در افزایش خلاقیت کمک کند، چرا که آن‌ها کارهای خود را در اندازه بزرگ تری مشاهده می‌کنند. کارت گرافیک AMD FirePro W4300 با توان حرارتی بسیار کم 50 وات و اندازه کوچک، در اغلب کیس‌ها به آسانی قابل استفاده خواهد بود. این کارت مبتنی بر معماری GCN می‌باشد و از فناوری‌های نرم افزاری AMD برای خلق تجربه‌ای غنی‌تر بهره می‌گیرد.

شهر سخت افزار