اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

ایسوس قابل اطمینان ترین سازنده مادربرد در جهان

۲۰۲۵ شماره اطلاع نامه : ایسوس قابل اطمینان ترین سازنده مادربرد در جهان ۱۳۹۴/۰۹/۱۸ ایسوس قابل اطمینان ترین سازنده مادربرد در جهان فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات ایسوس قابل اطمینان ترین سازنده مادربرد در جهان

ایسوس قابل اطمینان ترین سازنده مادربرد در جهان

ایسوس اعلام داشت که بر اساس تحلیل میزان مادربردهای مرجوعی، مادربردهای این کمپانی بالا‌ترین اطمینان پذیری و کمترین میزان مرجوعی را دارند. طبق همین گزارش، ایسوس تنها سازنده مادربرد در جهان است که تنها 1.89 درصد از خریداران مادربرد‌هایشان را به هر دلیلی باز می‌گردانند. این گزارش توسط LDLC (زیر مجموعه Hardware. fr) تهیه شده است.

با بهبود بی‌ وقفه اطمینان پذیری و قابل اعتماد بودن محصولات، در طول سال 2015، ایسوس یک بار دیگر کمترین میزان بازگرداندن مادربرد را در میان تمامی سازندگان مادربرد داشته است. ایسوس این افتخار بزرگ را به مدت 10 سال متوالی از آن خود کرده است: "ما به شدت به نتیجه گزارش اطمینان پذیری محصولات که توسط Hardware.fr ارائه شده، به خود می‌بالیم. این دست آورد ثمره تعهد و تلاش بی‌وقفه است که به توسعه پیشرفت‌هایی نظیر فناوری 5X Protection II انجامیده است. ما همیشه کوشیده‌ایم تا بهترین مادربرد‌ها را با بکارگیری بهترین اجزا و طراحی خلاقانه ارائه کرده و استانداردهای سخت گیرانه‌ای را به منظور اطمینان از کیفیت و دوام طولانی مدت برای محصولاتمان تعریف کنیم."

در کنار بکارگیری اجزای بر‌تر روز دنیا و فناری‌های پیشرفته، مادربردهای ایسوس همچنین به منظور اطمینان از دوام و اطمینان پذیری، در مجموع بیش از 7000 ساعت تحت آزمایش‌های بسیار سختی قرار می‌گیرند. این آزمون‌ها شامل دما و رطوبت، فشار شدید، مصرف انرژی، تغییر ناگهانی دما، مقاومت سوکت پردازنده در برابر فشار و ضربه و تماس با نمک می شود تا نسبت به پایداری و کارکرد بی‌نقص آن‌ها، اطمینان لازم کسب گردد. مادربردهای ایسوس همچنین مورد ارزیابی‌هایی مختلف دیگری با تمرکز بر سازگاری و کارکرد بی نقص با اجزا و سخت افزاری‌های مختلفی قرار می‌گیرند.

شهر سخت افزار