اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

به دلیل کمبود پردازنده‌های Skylake، لپ‎تاپ Surface Book به همه نمی‌رسد

۲۰۲۸ شماره اطلاع نامه : به دلیل کمبود پردازنده‌های Skylake، لپ‎تاپ Surface Book به همه نمی‌رسد ۱۳۹۴/۰۹/۱۹ به دلیل کمبود پردازنده‌های Skylake، لپ‎تاپ Surface Book به همه نمی‌رسد لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات به دلیل کمبود پردازنده‌های Skylake، لپ‎تاپ Surface Book به همه نمی‌رسد

به دلیل کمبود پردازنده‌های Skylake، لپ‎تاپ Surface Book به همه نمی‌رسد

اگر قصد تهیه لپ‎تاپ Surface Book و یا تبلت Surface Pro 4 را دارید، باید بگوییم که حداقل در حال حاضر خوش شانس نیستید. طبق گزارش‌ها، به دلیل مشکل در تامین پردازنده‌های Skylake اینتل که در اولین لپ تاپ ساخت مایکروسافت مورد استفاده قرار می گیرد، این کمپانی ناچار به تعویق انداختن عرضه Surface Pro 4 و Surface Book می‌شود.

بر خلاف رقبا، از آنجایی که درخواست برای Surface Pro 4 و Surface Book بالا است، مایکروسافت تعداد سفارش‌ها را در طول فصل نخست سال 2016 کاهش نمی‌دهد. به گفته همین منابع، عرضه Surface Book در ماه از مرز 100،000 می‌گذرد و به 200،000 دستگاه برای Surface 4 می‌رسد. Surface Book نه تنها یک لپ تاپ سبک، زیبا و قدرتمند، بلکه یک دفترچه یادداشت دیجیتال نیز است. تنها با جدا سازی بخش صفحه کلید، می‌توان از Surface Book با قلم آن به طراحی و یادداشت پرداخت. از آنجایی Surface Book را یک لپ تاپ قدرتمند خواندیم که قدرت خود را از سخت افزارهایی نظیر پردازنده i5 و i7 اینتل، تا 16 گیگابایت حافظه رم در کنار پردازنده گرافیکی ساخت انویدیا می‌گیرد. البته نباید فراموش کرد که این محصول به وضوح قیمت بالایی دارد که در بهترین پیکربندی آن به 3,200 دلار می‌رسد.

شهر سخت افزار