اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

معرفی مادربرد‌ Maximus VIII Hero Alpha با پشتیبانی از نور‌پردازی RGB LED

۲۰۳۲ شماره اطلاع نامه : معرفی مادربرد‌ Maximus VIII Hero Alpha با پشتیبانی از نور‌پردازی RGB LED ۱۳۹۴/۰۹/۲۱ معرفی مادربرد‌ Maximus VIII Hero Alpha با پشتیبانی از نور‌پردازی RGB LED کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات معرفی مادربرد‌ Maximus VIII Hero Alpha با پشتیبانی از نور‌پردازی RGB LED

معرفی مادربرد‌ Maximus VIII Hero Alpha با پشتیبانی از نور‌پردازی RGB LED

جمهوری خلق گیمرهای ایسوس (ROG) مادربرد جدیدی به نام Maximus VIII Hero Alpha را برای علاقمندان به کیس‌های با پنجره شفاف و نور پردازی معرفی کرد. این مادربرد که مبتنی بر سوکت LGA1151 و چیپ‎ست Z170 اینتل است، اولین مادربرد دنیا با پشتیبانی از نور‌پردازی LED است. جدید‌ترین مادربرد ایسوس دارای دو هدر 4 پینی برای اتصال نوار‌های LED رنگی و کنترلر RGB LED می‌باشد که از طریق رابط کاربری آن، می‌توان جلوه نور‌پردازی را شخصی سازی کرد.

افزون بر امکان وصل کردن نوارهای LED، چیپ‎ست اصلی این مادربرد خود دارای LED رنگی با قابلیت شخصی سازی است. ایسوس خود نوار LED رنگی مرجعی به نام AURA برای علاقمندان عرضه می‌کند که البته باید به صورت جداگانه آن را تهیه کرد. سایر قابلیت‌های این مادربرد همانند مدل Maximus VIII Hero است و تنها پشتیبانی از نوار LED به آن اضافه شده است. مدار تغذیه پردازنده این برد از 10 فاز رگولاتور ولتاژ تشکیل شده است. برای علاقمندان به کیس‌های با پنجره شیشه‌ای و جلوه نور‌پردازی، ایسوس دو هدر 4 پینی را برای نوار‌های RGB LED رنگی تعبیه کرده است که از طریق نرم افزار، جلوه نور پردازی قابل سفارشی است. جلوه نور‌پردازی می‌تواند بر اساس تنظیمات سفارشی کاربر، دمای پردازنده و موزیک باشد. قیمت و یا زمان عرضه این مادربرد اعلام نشده است اما انتظار می رود که گران تر از Maximus VIII Hero باشد.

شهر سخت افزار