اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

Swatch به دنبال کسب قدرت در عرصه ساعت های هوشمند است

۲۰۳۶ شماره اطلاع نامه : Swatch به دنبال کسب قدرت در عرصه ساعت های هوشمند است ۱۳۹۴/۰۹/۲۲ Swatch به دنبال کسب قدرت در عرصه ساعت های هوشمند است فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات Swatch به دنبال کسب قدرت در عرصه ساعت های هوشمند است

Swatch به دنبال کسب قدرت در عرصه ساعت های هوشمند است

Swatch یکی از بهترین سازنده های ساعت در سوئیس است. در حالی که بسیاری از کمپانی های بزرگ مانند سامسونگ و اپل، مدت زیادی است که به تولید ساعت های هوشمند روی آورده اند، اما سازنده های بزرگ ساعت مانند Swatch، هنوز اسمارت واچی در بازار ندارند. این شرکت به تازگی ساعتی هوشمند به نام Bellamy معرفی کرده که تنها هوشمندی آن در داشتن یک چیپ NFC برای پرداخت های الکترونیکی است. اما شواهد از آینده ای متفاوت برای Swatch خبر می دهند.

گزارش ها نشان می دهند شرکت Swatch در حال جمع آوری پتنت های مختلف برای ساعت هوشمند و فراهم کردن زمینه برای تولید اسمارت واچ های مخصوص خود است. خصوصاً در زمینه مدار الکتریکی ساعت های هوشمند و سخت افزار آن ها، انواع جدید سنسورها و تکنولوژی های باتری، Swatch دارای پتنت های زیادی است. در واقع این سازنده سوئیسی، دارای 173 پتنت مختلف است که معلوم نیست چه برنامه ای برای استفاده از آن ها دارد.

در واقع سواچ در حال آماده شدن برای عرضه اسمارت واچی با سنسورهای ردیاب حرکت، صفحه نمایشی جذاب و پشتیبانی از اپلیکیشن های مختلف است و با توجه به پتنت ها، این بار سواچ نیازی به شراکت با غول های تکنولوژی ندارد و به تنهایی ساعت خود را تولید خواهد کرد. به نظر می رسد این سازنده قدرتمند، بتواند سود زیادی از تولید آتی خود کسب کند و نامش در میان ساعت های هوشمند، خوش بدرخشد.

شهر سخت افزار