اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

لپ‌تاپ جدید ۱۵.۶ اینچی ال‌جی با تنها ۹۸۰ گرم وزن معرفی شد

۲۰۴۵ شماره اطلاع نامه : لپ‌تاپ جدید ۱۵.۶ اینچی ال‌جی با تنها ۹۸۰ گرم وزن معرفی شد ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ لپ‌تاپ جدید ۱۵.۶ اینچی ال‌جی با تنها ۹۸۰ گرم وزن معرفی شد لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات لپ‌تاپ جدید ۱۵.۶ اینچی ال‌جی با تنها ۹۸۰ گرم وزن معرفی شد

لپ‌تاپ جدید ۱۵.۶ اینچی ال‌جی با تنها ۹۸۰ گرم وزن معرفی شد

با نزدیک شدن به نمایشگاه CES بسیاری از شرکت‌های بزرگ خود را برای معرفی محصولات جدید آماده می‌کنند. اما ال‌جی از همین حالا دست به کار شده و لپ‌تاپ ۱۵ اینچی و ۹۸۰ گرمی خود را به همراه چند مانیتور دیگر معرفی کرده است.

ال‌جی چند مانیتور جدید با یک لپ‌تاپ ۱۵ اینچی به وزن تنها ۹۸۰ گرم را معرفی کرد. لپ‌تاپ ۱۵.۶ اینچی ال‌جی دارای صفحه‌ نمایش از نوع IPS با رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسلی است و در دو نسخه‌ی دارای پردازنده‌‌های نسل ششم Core i5 و Core i7 اینتل عرضه می‌شود. ضخامت این لپ‌تاپ تنها ۱.۵ سانتی متر بوده و در زمان عرضه به بازار سبک‌ترین لپ‌تاپ ۱۵ اینچی خواهد بود. به علاوه ال‌جی برای این لپ‌تاپ وعده‌ی ۷ ساعت شارژ دهی باتری نیز داده است.

همچنین ال‌جی سه مدل جدید برای مانیتورهای عریض ۲۱ به ۹ خود را معرفی کرد. این مانیتورها دارای صفحه‌ نمایش با رزولوشن ۳۴۴۰ در ۱۴۴۰ پیکسل بوده و مجهز به اتصال تاندر بولت ۲ نیز خواهند شد. دو مدل UC98 و UC88 دارای صفحات نمایش خمیده و مدل UM88 نیز دارای صفحه نمایش تخت خواهد بود. علاوه بر این نمایشگرهای عریض، ال‌جی دو مانیتور با رزولوشن 4K را از سری UD88 و UD68 نیز معرفی کرده است که دارای پورت یو‌اس‌بی نوع سی نیز هستند.

میعاد بافراست - www.zoomit.ir