اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

مادربرد Z170X-D3H گیگابایت، انتخابی مقرون به صرفه برای همه

۲۰۴۸ شماره اطلاع نامه : مادربرد Z170X-D3H گیگابایت، انتخابی مقرون به صرفه برای همه ۱۳۹۴/۰۹/۲۶ مادربرد Z170X-D3H گیگابایت، انتخابی مقرون به صرفه برای همه فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات مادربرد Z170X-D3H گیگابایت، انتخابی مقرون به صرفه برای همه

مادربرد Z170X-D3H گیگابایت، انتخابی مقرون به صرفه برای همه

مادربرد Z170X-D3H از به صرفه ترین انتخاب ها به منظور پشتیبانی از پردازنده های نسل جدید اینتل یعنی Skylake به همراه حافظه های DDR4 می باشد. مادربرد نام برده عضوی از سری GIGABYTE Ultra Durable است که به دلیل کیفیت بالای قطعات استفاده شده در ساخت پایداری و دوام بالا را تضمین می‎کنند.

ویژگی برتر مادربرد های سری Z170 گیگابایت، کامل ترین پشتیبانی از پورت های USB است که این امر با بهره بردن از پورت ارتباطی جدید یعنی USB 3.1 Type-c در کنار سازگاری کامل با USB 2.0 و USB 3.0 محقق شده است. البته گفتنی است که USB 3.1 Type-C برای اولین بار توسط گیگابایت مورد استفاده قرار گرفته است.

به منظور ارائه بالاترین کیفیت و شفافیت صوتی نیز علاوه بر جداسازی لاین های صدا از یکدیگر از فناوری انحصاری صوتی گیگابایت AMD-UP استفاده شده است که از پردازنده صوتی Realtek ALC1150 و خازن های ویژه ی صوتی تشکیل شده تا صدای SNR 115dB را با کیفیت و شفافیت حداکثری به علاقمندان موسیقی و بازی هدیه کند. همچنین در مادربرد های جدید گیگابایت از چیپ Turbo B-Clock طراحی شده توسط اینتل استفاده شده که با از بین بردن محدودیت اورکلاک با استفاده از Base Clock امکان اورکلاک پایدار و ایمن را برای کاربر فراهم کند.

این مادربرد از چهار درگاه DDR4 حداکثر تا فرکانس 3466MHZ به صورت Dual-Channel تا 64GB پشتیبانی می کند. همچنین قابلیت Crossfire این مادربرد ارزان قیمت به کاربران امکان استفاده از دو کارت گرافیک AMD Radeon را به صورت هم زمان برای کاربران فراهم می کند. مادربرد Gigabyte Z170X-D3H علاوه بر کیفیت ساخت بالا و قمیت مناسب از امکانات مناسبی نیز برخوردار است و یکی از منطقی ترین گزینه های خرید به منظور تجربه پردازنده های Skylake به همراه حافظه های DDR4 می باشد.

شهر سخت افزار