اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

سامسونگ کارت‌های حافظه Pro Plus را معرفی کرد

۲۰۵۸ شماره اطلاع نامه : سامسونگ کارت‌های حافظه Pro Plus را معرفی کرد ۱۳۹۴/۰۹/۲۸ سامسونگ کارت‌های حافظه Pro Plus را معرفی کرد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات سامسونگ کارت‌های حافظه Pro Plus را معرفی کرد

سامسونگ کارت‌های حافظه Pro Plus را معرفی کرد

سامسونگ به تازگی کارت حافظه microSD جدیدی را معرفی کرده است که علاوه بر حجم عالی 128 گیگابایتی که در اختیار دارد می تواند سریع ترین کارت حافظه دنیا در نوع خود باشد. این کارت حافظه در سری محصولات معروف Pro Plus که به عنوان قدرتمندترین و بهترین برند کارت های microSD سامسونگ شناخته می شود معرفی شده است، به همین دلیل مشاهده یک عملکرد عالی و سرعت فوق العاده از این کارت چندان هم دور از انتظار نیست.

سامسونگ در هنگام معرفی این کارت های حافظه جدید خود مدعی شد که این محصول "سریع ترین سرعت را در بین رقبای خود" دارا است. بنا به اطلاعات منتشر شده از سوی سامسونگ این کارت های حافظه در هنگام خواندن و نوشتن اطلاعات می توانند با سرعت های خیره کننده به ترتیب 95 و 90 مگابایت بر ثانیه عمل کنند. سامسونگ همچنین اعلام کرد که این کارت های جدید در برابر آب، دما، اشعه ایکس و همچنین میدان های مغناطیسی مقاوم است.

سامسونگ پیش از این کارت های با ظرفیت 64 و 32 گیگابایتی این محصول را معرفی کرده بود اما از امروز کاربران می توانند مدل های دارای ظرفیت عالی 128 گیگابایتی را هم خریداری کنند. محصول جدید سامسونگ با استفاده از بالاترین کیفیت از فناوری MLC NAND در حافظه های فلش تولید شده است و علاوه بر سرعت کلاس 10 از UHS-I Speed Class 3 یا U3 نیز پشتیبانی می کند.

با توجه به سرعت بسیار بالای این محصولات در خواندن و نوشتن اطلاعات، به نظر می رسد که سامسونگ این کارت های حافظه را با هدف استفاده در اسمارت فون های رده بالا، Drone ها، دوربین های حرفه ای و DSLR که قابلیت ذخیره سازی ویدئو با وضوح 4K را دارا هستند راهی بازار کرده است. این کارت های حافظه پر سرعت قرار است همراه با ضمانت های 10 ساله در بیش از 50 کشور دنیا عرضه شود.

شهر سخت افزار