اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

کارت گرافیک GeForce GTX 750 Ti، شوخی با گیمرها از نوع بایوستار

۲۰۶۶ شماره اطلاع نامه : کارت گرافیک GeForce GTX 750 Ti، شوخی با گیمرها از نوع بایوستار ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ کارت گرافیک GeForce GTX 750 Ti، شوخی با گیمرها از نوع بایوستار فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات کارت گرافیک GeForce GTX 750 Ti، شوخی با گیمرها از نوع بایوستار

کارت گرافیک GeForce GTX 750 Ti، شوخی با گیمرها از نوع بایوستار

در حالی که سازندگان کارت‌های گرافیک با بکارگیری جدید‌ترین پردازنده‌های گرافیکی روز در حالت رقابت و قدرت نمایی هستند، بایوستار، این کهنه کار صنعت مادربرد دست به تولید محصولی زده که بیشتر به شوخی شباهت دارد. با گذشت نزدیک به دو سال از معرفی پردازنده گرافیکی GeForce GTX 750 Ti از سوی انویدیا، این کمپانی اخیراً یک کارت گرافیک مبتنی بر آن را معرفی کرده است.

BIOSTAR GeForce GAMING GTX 750 Ti OC با هدف ارائه بهترین کارایی ممکن در قبال هزینه تهیه آن طراحی شده است. این کارت توان خود را از نسل نخست از معماری پردازنده گرافیکی بسیار موفق و بهینه Maxwell می‌گیرد و به تصاویر خیره کننده‌ای را با مصرف بسیار کم انرژی به نمایش می‌گذارد. با برخورداری از 2 گیگابایت حافظه GDDR5 با رابط حافظه 128 بیتی، شما قادر به اجرای روان جدید‌ترین بازی‌های روز خواهید بود. این کارت از پیش اورکلاک شده و فرکانس هسته آن 1127 مگاهرتز است که در حالت بوست به 1178 مگاهرتز می‌رسد. این کارت افزون بر طراحی چشم نواز، از خنک کننده قدرتمندی با لوله‌های ناقل حرارت مسی بهره می‌برد که گیمینگ در اوج سکوت را ممکن می‌کند. در کنار قابلیت‌های انحصاری انویدیا، خود را برای بازی‌های مبتنی بر DirectX 12 تجهیز کنید.

شهر سخت افزار