اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

مادربردهای MSI C236، بهترین میزبان برای پردازنده‌های سری Xeon E3 v5

۲۰۷۰ شماره اطلاع نامه : مادربردهای MSI C236، بهترین میزبان برای پردازنده‌های سری Xeon E3 v5 ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ مادربردهای MSI C236، بهترین میزبان برای پردازنده‌های سری Xeon E3 v5 فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات مادربردهای MSI C236، بهترین میزبان برای پردازنده‌های سری Xeon E3 v5

مادربردهای MSI C236، بهترین میزبان برای پردازنده‌های سری Xeon E3 v5

MSI از تولید کنندگان بر‌تر مادربرد و کارت گرافیک در دنیا، دو مادربرد حرفه‌ای جدید را به منظور بهره گیری کامل از توان پردازنده‌های قدرتمند سری Xeon E3 v5 اینتل معرفی کرد. این مادربرد‌ها مبتنی بر چیپ‎ست C236 هستند و به طور ویژه‌ای برای ارائه بالا‌ترین کارایی و پایداری در سیستم‌های WORKSTATION، دیتاسنتر و سرور طراحی شده‌اند.

مادربردهای MSI C236 WORKSTATION برای کاربری‌های حرفه‌ای و صنعتی بهینه سازی شده‌اند. با برخورداری از طراحی منطبق بر استانداردهای بر‌تر روز دنیا و بکارگیری بهترین اجزای با کیفیت که همگی دشوار‌ترین آزمون‌های سنجش کیفیت را پشت سر گذاشته‌اند، مادربردهای C236A WORKSTATION و C236M WORKSTATION بهترین کارایی و بالا‌ترین پایداری و اطمینان پذیری را تضمین می‌کنند.

این مادربرد‌ها برای بکارگیری با کارت‌های گرافیک حرفه‌ای Quadro انویدیا و AMD FirePro طراحی شده‌اند و شکاف‌های توسعه آن‌ها، به منظور اطمینان از دوام و تحمل وزن بالا، به پوشش محافظ فلزی ویژه‌ای تجهیز شده‌اند. مادربردهای WORKSTATION ساخت MSI به طور ویژه برای پشتیبانی کامل از جدید‌ترین نسل از پردازنده‌های Xeon اینتل و به منظور دستیابی به بالا‌ترین سطح ممکن از کارایی طرای شده‌اند با بکارگیری تمامی هسته‌های پردازشی و thread‌های پردازنده‌های سری Xeon E3 v5 اینتل، توانایی‌های کاربران حرفه‌ای به سطح جدیدی خواهد رسید.

با اینکه این مادربرد‌ها به طور ویژه برای کاربری WORKSTATION طراحی شده‌اند، اما بسیاری از قابلیت‌های معمول نظیر فناوریDDR4 Boost، طراحی مدار شکاف‌های توسعه با کمترین اتلاف انرژی و بهترین سیگنال رسانی مادربردهای گیمینگ و حرفه‌ای MSI را با خود دارند. این مادربرد‌ها از جدید‌ترین درگاه‌ها و استانداردهای وسائل ذخیره سازی روز دنیا پشتیبانی می‌کنند.

شهر سخت افزار