اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

ایسوس و گیگابایت برای ساخت هدست واقعیت مجازی با هم رقابت می کنند

۲۰۸۸ شماره اطلاع نامه : ایسوس و گیگابایت برای ساخت هدست واقعیت مجازی با هم رقابت می کنند ۱۳۹۴/۱۰/۰۸ ایسوس و گیگابایت برای ساخت هدست واقعیت مجازی با هم رقابت می کنند فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات ایسوس و گیگابایت برای ساخت هدست واقعیت مجازی با هم رقابت می کنند

ایسوس و گیگابایت برای ساخت هدست واقعیت مجازی با هم رقابت می کنند

در حالی که به نظر می رسد هدست های Oculus، PlayStation VR و Vive اچ تی سی بهترین هدست های واقعیت مجازی حال حاضر هستند، کمپانی های دیگر نیز در تلاش هستند که به این جرگه بپیوندند. ایسوس و گیگابایت دو کمپانی بزرگ هستند که احتمالاً نقشه های بزرگی برای هدست های واقعیت مجازی دارند.

دستگاه هایی که با واقعیت مجازی سر و کار دارند، آینده پیش بینی نشده و البته درخشانی خواهند داشت. به همین دلیل هم بسیاری از کمپانی های بزرگ در آرزوی دست یافتن به طعم شیرین موفقیت در این زمینه هستند. گفته می شود ایسوس در حال کار برای تولید هدست های واقعیت مجازی است که در نوت بوک های گیمینگ خود به کار ببرد. از طرفی به نظر می رسد گیگابایت در حال همکاری با کمپانی چینی 3Glasses برای تولید هدستی مشابه ایسوس است. با گذشت زمان، رفته رفته شاهد پیشرفت فناوری در زمینه واقعیت مجازی هستیم و نوآوری های کمپانی های بزرگ می تواند نقش بسزایی در بالا بردن سهم بازار این محصول داشته باشد.

شهر سخت افزار