اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

ایسر نوت‌بوک دو منظوره‌ Aspire Switch 12 S را معرفی کرد

۲۱۰۲ شماره اطلاع نامه : ایسر نوت‌بوک دو منظوره‌ Aspire Switch 12 S را معرفی کرد ۱۳۹۴/۱۰/۱۴ ایسر نوت‌بوک دو منظوره‌ Aspire Switch 12 S را معرفی کرد لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات ایسر نوت‌بوک دو منظوره‌ Aspire Switch 12 S را معرفی کرد

ایسر نوت‌بوک دو منظوره‌ Aspire Switch 12 S را معرفی کرد

لپ‌تاپ‌های هیبریدی در بازار پی‌سی‌ها همچنان طرفداران خاص خود را دارند. در نمایشگاه CES امسال نیز کمپانی تایوانی ایسر لپ‌تاپی جدید با نام Aspire Switch 12 S را که نوت‌بوکی دو منظوره می باشد را معرفی کرده است.

ایسر در نمایشگاه CES 2016 نوت بوک جدیدی با نام Switch 12 S را معرفی کرد. این دستگاه ۱۲.۵ اینچی توسط گیره‌هایی که ایسر آن را Snap Hinge Gold نامیده است، به صفحه کلید متصل شده و می‌تواند انرژی مورد نیاز آن را تامین کند. با توجه به زاویه‌ای که بین صفحه نمایش و صفحه کلید ایجاد می‌شود می‌توان از این نوت بوک به عنوان تبلت، لپ‌تاپ یا نمایشگری ایستاده بهره برد.

صفحه نمایش Switch 12 دارای رزولوشن فول اچ‌دی است که البته نسخه‌ای از آن نیز به رزولوشن 4K مجهز شده است. پردازنده‌ کور اِم اینتل نیز وظیفه‌ی پردازشی این نوت بوک را بر عهده دارد. همچنین Switch 12 دارای پورت یو‌اس‌بی ۳.۱ نیز هست. این نوت بوک از ماه فوریه با قیمت ۹۹۹.۹۹ دلار روانه‌ی بازار خواهد شد.

میعاد بافراست - www.zoomit.ir