اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

دل از ارزان‌ ترین لپ‌تاپ خود با قیمت ۱۹۹ دلار رونمایی کرد

۲۱۰۸ شماره اطلاع نامه : دل از ارزان‌ ترین لپ‌تاپ خود با قیمت ۱۹۹ دلار رونمایی کرد ۱۳۹۴/۱۰/۱۶ دل از ارزان‌ ترین لپ‌تاپ خود با قیمت ۱۹۹ دلار رونمایی کرد لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات دل از ارزان‌ ترین لپ‌تاپ خود با قیمت ۱۹۹ دلار رونمایی کرد

دل از ارزان‌ ترین لپ‌تاپ خود با قیمت ۱۹۹ دلار رونمایی کرد

دل در نمایشگاه CES سال گذشته از پرچمدار لپ‌تاپ‌های خود با نام XPS رونمایی کرده بود اما این شرکت در نمایشگاه امسال تصمیم به معرفی نسل جدید ارزان‌ ترین لپ‌تاپ خود گرفته است.

شرکت‌های فناوری از نمایشگاه CES به عنوان فرصتی ایده‌ آل برای به رخ کشیدن توانایی خود استفاده می‌کنند و از بهترین تلوزیون‌ها، باریک‌ترین و قدرتمند‌ترین لپ‌تاپ‌ها و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های خودرویی رونمایی می کنند. اما دل در نمایشگاه CES 2016 تصمیم به معرفی ارزان‌ترین لپ‌تاپ خود با نام Inspiron 11 سری ۳۰۰۰ گرفته است.

این لپ‌تاپ ۱۱.۶ با قیمت ۱۹۹ دلار عرضه خواهد شد. پردازنده‌های سلرون و پنتیوم اینتل وظیفه‌ی پردازش را بر عهده دارند و ۲ یا ۴ گیگابایت رم نیز در لپ‌تاپ‌های اقتصادی دل تعبیه شده‌اند. نمایشگر این لپ‌تاپ ۱۱.۶ اینچی نیز دارای رزولوشن ۷۸۶×۱۳۶۶ است. امکان انتخاب میان حافظه‌ی ۵۰۰ گیگابایتی یا نمونه‌ی ۱۲۸ گیگابیتی SSD‌ نیز در دسترس است.

در نگاه اول بدنه‌ی براق و جاذب لکه بیش از هر چیزی خودنمایی می‌کند. اما کیفیت ساخت بالای این لپ‌تاپ را می‌توان یکی از نقاط قوت آن نسبت به سایر رقبا عنوان کرد. لپ‌تاپ‌های سری استریم اچ‌پی که با بدنه‌ی پلاستیکی و در رنگ‌های متنوع عرضه می‌شوند را می‌توان اصلی ترین رقیب محصولات معرفی شده‌ی دل دانست.

محمد حسین جعفری - www.zoomit.ir