اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

MSI از کامپیوتر All in One قابل ارتقا ویژه بازی رونمایی کرد

۲۱۰۹ شماره اطلاع نامه : MSI از کامپیوتر All in One قابل ارتقا ویژه بازی رونمایی کرد ۱۳۹۴/۱۰/۱۷ MSI از کامپیوتر All in One قابل ارتقا ویژه بازی رونمایی کرد کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات MSI از کامپیوتر All in One قابل ارتقا ویژه بازی رونمایی کرد

MSI از کامپیوتر All in One قابل ارتقا ویژه بازی رونمایی کرد

پس از معرفی کامپیوترهای All in One گیمینگ از شرکت‌های Maingear و اریجین پی‌سی در نمایشگاه CES 2016، حالا نوبت به معرفی یک کامپیوتر All in One گیمینگ از شرکت MSI می‌رسد. کامپیوتری که قابلیت ارتقا سخت‌افزاری نیز دارد.

کامپیوتر‌های All-in-one همانند لپ‌تاپ‌ها گزینه‌های بسیار کمی برای ارتقا در اختیار کاربران قرار می‌دهند. به‌ علاوه وزن بالای این نوع کامپیوتر‌ها باعث می‌شود که امکان جابجایی آن‌ها وجود نداشته باشد. با این حال در جریان نمایشگاه CES 2016، شاهد چند نوع قابلیت شخصی‌ سازی از این نوع کامپیوتر‌ها بودیم که آخرین آن‌ها مختص کمپانی MSI است.

این کامپیوتر که با نام Gaming 27XT All-in-one عرضه خواهد شد،‌ در نگاه اول شبیه به کامپیوتر‌های all-in-one و ۲۷ اینچی پیشین این کمپانی است. با این حال MSI در ایده‌ای خلاقانه، یک محفظه مخصوص برای کارت گرافیکی در قسمت پشتی مانیتور این رایانه تعبیه کرده که امکان تعویض و ارتقای راحت کارت‌گرافیکی آن را فراهم می‌کند. البته شاید این کامپیوتر در مقایسه با کامپیوتر All-in-one معرفی شده توسط اُریجن پی‌سی امکانات شخصی‌سازی کمتری داشته باشد، ولی به هرحال پیشرفت خوبی در زمینه این نوع کامپیوتر‌ها محسوب می‌شود.

البته MSI در کنار معرفی این کامپیوتر، اعلام کرد که لپ‌تاپ Stealth Pro خود را از این پس با یک بدنه باریک‌تر عرضه خواهد کرد که باعث می‌شود ضخامت این محصول ۸ درصد کمتر از مدل قبلی باشد. این مدل با نام GS72 عرضه خواهد شد و MSI هنوز توضیحات دقیقی از قیمت و مشخصات سخت‌افزاری آن ارائه نکرده است. ولی در زمان عرضه، امکان انتخاب بین مدل‌هایی با رزولوشن 1080p و 4K وجود خواهد داشت.

آرش عیاری - www.zoomit.ir