اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

سونی از هدفون وایرلس جدید خود با نام h.ear رونمایی کرد

۲۱۱۵ شماره اطلاع نامه : سونی از هدفون وایرلس جدید خود با نام h.ear رونمایی کرد ۱۳۹۴/۱۰/۱۸ سونی از هدفون وایرلس جدید خود با نام h.ear رونمایی کرد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات سونی از هدفون وایرلس جدید خود با نام h.ear رونمایی کرد

سونی از هدفون وایرلس جدید خود با نام h.ear رونمایی کرد

سونی در نمایشگاه CES 2016 از هدفون‌های بی‌سیم جدید خود رونمایی کرد که ترکیبی از راحتی و صدایی شفاف را برای کاربر به ارمغان می‌آورد.

هدفون‌های بی‌سیم روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می‌کنند و از همین رو شرکت‌های زیادی اقدام به معرفی انواع محصول در این رده می‌کنند. سونی به عنوان یکی از سردمداران سیستم‌ های صوتی و تصویری جهان، در نمایشگاه CES 2016 از جدید‌ترین هدفون بی‌سیم خود با نام h.ear رونمایی کرد که تمامی نیاز‌های کاربران را بر طرف خواهد کرد. با وجود نام عجیب این دستگاه، هدفون بی‌سیم سونی عملکرد فوق‌العاده‌ای در پخش موسیقی برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

تکنولوژی حذف نویز این هدفون با بررسی سطح صدای محیط، اقدام به اعمال بهترین حالت حذف نویز می‌کند. با وجود جمعیت کثیر و در نتیجه صدای زیاد محیط سالن‌ نمایشگاه، h.ear عملکرد بسیار خوبی در حذف صداهای محیط به نمایش گذاشت و حتی در میزان بلندی متوسط صدا، نویز و صدای جمعیت حضار تاثیری در تجربه‌ی صوتی هدفون سونی نداشت.

h.ear به کلید خاموش و روشن مجهز شده که از نظر ما بسیار کاربردی است. در زمینه‌ی جفت‌ سازی هدفون نیز با وجود بلوتوث‌های فعال بسیار در محیط نمایشگاه، h.ear به راحتی دستگاه مورد نظر ما را یافت و با سرعت بالایی اقدام به اتصال به آن کرد. در بخش کیفیت صدای خروجی، h.ear از اکثر هدفون‌های آزمایش شده در نمایشگاه عملکرد بسیار بهتری داشت.

در آزمایش ما ژانر‌های مختلف موسیقی پخش شد که سونی تبحر بالای خود در تولید دستگاه‌های صوتی را با تجربه‌ی صوتی بالا رقم زد. باس دستگاه در حد مطلوبی قرار داشت و نه کمبود آن حس می‌شد، نه مانند بعضی از هدفون‌های موجود باس بیش از حدی ارائه داد. شفافیت صدا نیز در h.ear ایده‌آل بوده و سونی وظیفه‌ی خود در تیون کردن هدفون را به خوبی انجام داده بود.

طراحی h.ear نیز به خوبی انجام شده است و حس خستگی را به کاربر منتقل نمی‌کند. طبق ادعای سونی این هدفون در حالت شارژ کامل، تا ۲۰ ساعت قادر به پخش مداوم موسیقی خواهد بود. در حال حاضر هنوز قیمت h.ear اعلام نشده است اما می‌توان تخمین قیمتی برابر با ۳۵۰ الی ۴۰۰ دلار را داشت.

محمد حسین جعفری - www.zoomit.ir