اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

با لپ‎تاپ جدید P57W گیگابایت، روح گیمینگ خود را آزاد کنید

۲۱۲۰ شماره اطلاع نامه : با لپ‎تاپ جدید P57W گیگابایت، روح گیمینگ خود را آزاد کنید ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ با لپ‎تاپ جدید P57W گیگابایت، روح گیمینگ خود را آزاد کنید لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات با لپ‎تاپ جدید P57W گیگابایت، روح گیمینگ خود را آزاد کنید

با لپ‎تاپ جدید P57W گیگابایت، روح گیمینگ خود را آزاد کنید

شاید کمپانی تایوانی گیگابایت در بازار لپ‎تاپ‌ها حضور پر رنگی نداشته باشد، اما در بازار لپ‎تاپ‌های مخصوص گیمینگ و به ویژه نزد کاربران حرفه‌ای، حضور بسیار سنگینی دارد و با معرفی هر محصول جدیدی، برای مدتی خواب و خوراک را از گیمر‌ها می‌گیرد. لپتاپ جدید P57W یکی از این محصولات بسیار خاص گیگابایت است که در ادامه می‌توانید بیشتر با آن آشنا شوید.

P57W یک لپتاپ گیمینگ رده بالای 17.3 اینچی است که گیگابایت آن را به جدید‌ترین سخت افزار‌ها و فناوری نوین امروزی مجهز کرده است. این لپتاپ قدرت پردازشی خود را از پردازنده i7 اینتل از نسل Skylake و پردازنده گرافیکی GTX970M یا 965M می‌گیرد. به منظور بالا‌ترین سرعت ذخیره سازی، P57W به SSD پر سرعت از نوع M.2 PCIe مجهز است. حافظه رم DDR4، درگاه USB 3.1 نوع C و درگاه HDMI 2.0 با پشتیبانی از HDCP 2.2، از دیگر قابلیت‌های آن هستند. این لپ تاپ گیمینگ بزرگ همچنین دارای یک جایگاه قابل جداسازی برای درایوهای سخت مختلف است.


این صفحه کلید اکنون به گونه‌ای بهبود یافته که با فشردن تعداد زیادی از دکمه‌های آن، عملکرد هیچ دکمه مختل نمی‌شود و تک تک آن‌ها با سرعت واکنش هر چه تمام، در خدمت گیمر هستند. در صفحه کلید‌های معمولی، اگر چندین دکمه همجوار را به صورت همزمان فشار دهید، دسترسی به دکمه‌های نزدیک به آن‌ها مقداری دشوار می‌شود. گیگابایت از فرصت پیش آمده در نمایشگاه CES امسال برای معرفی گونه‌های ارتقا یافته از دیگر لپ تاپ‌های سری P خود که اکنون به پلتفرم Skylake اینتل ارتقا یافته‌اند، بهره گرفت.

شهر سخت افزار