اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

مادربرد RACING Z170GT7 بایوستار برای عاشقان سرعت، ماشین و هیجان

۲۱۳۲ شماره اطلاع نامه : مادربرد RACING Z170GT7 بایوستار برای عاشقان سرعت، ماشین و هیجان ۱۳۹۴/۱۰/۲۲ مادربرد RACING Z170GT7 بایوستار برای عاشقان سرعت، ماشین و هیجان کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات مادربرد RACING Z170GT7 بایوستار برای عاشقان سرعت، ماشین و هیجان

مادربرد RACING Z170GT7 بایوستار برای عاشقان سرعت، ماشین و هیجان

پس از معرفی اولین مادربرد‌ها از سری RACING، بایواستار گل سر سبد این سری از مادربردهای مخصوص گیمینگ خود را به نام RACING Z170GT7 معرفی کرد. این مادربرد جدید گلچینی از بهترین قابلیت‌های سری RACING را در کنار آخرین طراحی اختصاصی این کمپانی با خود دارد.

همان طور که از نام آن پیداست، RACING Z170GT7 مبتنی بر چیپ‎ست Z170 اینتل است و از نسل ششم پردازنده‌های Core اینتل پشتیبانی می‌کند. این برد با برخورداری از 4 شکاف توسعه DDR4، حداکثر می‌تواند میزبان 64 گیگابایت حافظه رم با فرکانس 3200 مگاهرتز باشد. سیستم صوتی Hi-Fi بایوستار، تجربه صوتی غنی‌تر و برتری را ارائه می‌کند. از دیگر قابلیت‌های این مادربرد می‌توان درگاه USB3.1 نوع C، درگاه SATA Express، شکاف PCI-e M.2 و بایوس دو قلو با امکان سویچ دستی میان هر یک از آن‌ها را بر شمرد.

یا بهره گیری از جدید‌ ترین فناوری‌های مخصوص گیمینگ بایوستار، کلیه مادربردهای سری RACING از طراحی قدرتمند سخت افزاری برخوردار هستند و تجربه شما با چیپ‎ست‌های سری 100 اینتل و پردازنده‌های SKYLAKE را به اوج می‌رسانند. بایوستار در ساخت این مادربرد‌ها به منظور جریان رسانی هر چه بهتر، از اجزای با کیفیتی نظیر چوک‌های با هسته فریت با طول عمر فوق العاده بالا بهره گرفته است. خازن جامد نیز طول عمر کلی برد را تضمین می‌کنند. بکارگیری تراشه کنترلر شبکه LAN ساخت اینتل، باعث کاهش تاخیر و بهبود تجربه گیمینگ آنلاین می‌شود.

به منظور همخوانی هر چه بیشتر با نیاز گیمرهای علاقمند به سبک ریسینگ، بایوستار طراحی ویژه‌ای را در سری RACING به بکار برده است. تمامی قابلیت‌های جدید این سری، تجربه گیمر‌ها را در بازی‌های ریسینگ به سطحی می‌رساند که همواره آرزوی آن را داشته‌اند. وجود زره ویژه باعث حفاظت از درگاه‌های ورودی-خروجی در برابر گرد و خاک و شوک الکترو استاتیکی می‌شود. از طریق نرم افزار Vivid LED DJ، شما قادر خواهید بود تا همانند دیجی‌ها در دنیای واقعی، جلوه نور‌پردازی این مادربرد‌ها را به رقص در آورید، از بازتاب موزیک تا جلوه‌های سفارشی، انتخاب در دستان شما است.

شهر سخت افزار