اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

معرفی کارت گرافیک آتشین MSI R9 380 GAMING 2G LE

۲۱۳۳ شماره اطلاع نامه : معرفی کارت گرافیک آتشین MSI R9 380 GAMING 2G LE ۱۳۹۴/۱۰/۲۳ معرفی کارت گرافیک آتشین MSI R9 380 GAMING 2G LE کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات معرفی کارت گرافیک آتشین MSI R9 380 GAMING 2G LE

معرفی کارت گرافیک آتشین MSI R9 380 GAMING 2G LE

کمپانی MSI یک بار دیگر برای یک کارت گرافیک جدید سراغ طراحی LIGHT editionا (LE) رفته تا یک اژدهای سرخ ارزان قیمت را روانه میدان نبرد کند. این مدل‌ جدید گونه ارزان قیمت تری از مدل Gaming کارت گرافیک Radeon 380 است.

این کارت‌ مبتنی بر طراحی برد PCB اختصاصی با اجزای دارای گواهی نظامی است. MSI در این محصول جدید از گونه بازنگری شده‌ای از خنک کننده TwinFrozr V بهره گرفته که با تغییراتی در اندازه و طراحی همراه است، با این حال‌‌‌‌ همان فناوری غیر فعال سازی فن‌ها در دما و یا بار پردازشی پایین را حفظ کرده است.

در بالای کارت، لوگوی همیشگی MSI با جلوه نور‌پردازی قابل سفارشی سازی قرار دارد. همانند مدل Gaming معمولی، این کارت نیز دارای بک پلیت فلزی با لوگوی اژدهای MSI می‌باشد. Radeon 380 GAMING 2G LE مبتنی بر پردازنده گرافیکی Antigua با 1792 پردازنده جریانی و 2 گیگابایت حافظه GDDR5 با فرکانس موثر 5500 مگاهرتز و رابط 256 بیتی است. فرکانس هسته بر روی 970 مگاهرتز تنظیم شده است. این کارت یک انتخاب مقرون به صرفه برای اجرای بازی‌ها در وضوح Full HD خواهد بود.

شهر سخت افزار