اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

کولر مستر با دست پر در CES 2016 حضور پیدا کرد

۲۱۳۵ شماره اطلاع نامه : کولر مستر با دست پر در CES 2016 حضور پیدا کرد ۱۳۹۴/۱۰/۲۳ کولر مستر با دست پر در CES 2016 حضور پیدا کرد کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات کولر مستر با دست پر در CES 2016 حضور پیدا کرد

کولر مستر با دست پر در CES 2016 حضور پیدا کرد

به مناسبت آغاز به کار نمایشگاه CES 2016 شرکت کولر مستر سه محصول جدید خانواده «Maker» خود را با امکان شخصی سازی ظاهری و حتی کاربردی معرفی نمود.

محصول اول کیس زیبای MasterCase Maker5 است و در واقع نمونه به روز رسانی شده و کامل‌تر MasterCase 5 می‌باشد که علاوه بر دارا بودن چهار درگاه USB 3.1 Type-C و فن کنترلر جدید، امکان شخصی سازی بسیار خوبی را با توجه به نوع اسمبل و چگونگی گردش هوا فراهم می‌کند تا کاربر در چیدمان قطعات و شیوه گردش هوا تصمیم گیرنده نهایی باشد.

جدید‌ترین خنک کننده کولرمستر که تحت عنوان MasterAir8 معرفی شده، اولین خنک کننده مجهز به فناوری 3D Vapour Chamber است که بر پایه اتصال لوله‌های انتقال حرارت به سطح افقی خنک کننده طراحی شده است. فروش این محصول به دو شیوه انجام می‌پذیرد، که این دو شیوه به صورت دو مدل از پیش ست شده توسط کولرمستر و یا دارای تغییرات شخصی دلخواه شما می‌تواند باشد.

و در آخر پاور قدرتمند MasterWatt Maker 1200w با نشان 80Plus Titanium که با بهره گیری از نسل دوم فناوری طراحی سه بعدی مدارهای تغذیه تولید شده است. طراحی اتصالات این منبع تغذیه کاملا ماژولار بوده و همچنین امکان اتصال به نرم افزار مخصوص کولرمس‌تر تحت سیستم عامل‌های ویندوز، اندروید و iOS را به منظور زیر نظر گرفتن همه فعالیت‌های منبع تغذیه و ذخیره سازی آن‌ها، در اختیار کاربر قرار می‌دهد. تاریخ عرضه این سه محصول در 3 ماهه ابتدایی سال 2016 اعلام شده است.

شهر سخت افزار