اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

MSI Vortex جایگزینی قدرتمند برای Mac Pro اپل

۲۱۳۸ شماره اطلاع نامه : MSI Vortex جایگزینی قدرتمند برای Mac Pro اپل ۱۳۹۴/۱۰/۲۴ MSI Vortex جایگزینی قدرتمند برای Mac Pro اپل فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات MSI Vortex جایگزینی قدرتمند برای Mac Pro اپل

MSI Vortex جایگزینی قدرتمند برای Mac Pro اپل

اگر از علاقمندان به کامپیوترهای Mac Pro اپل هستید اما کارایی آن‌ چنگی به دلتان نمی‌زند، MSI یک محصول ویژه برای شما دارد. این کمپانی اخیراً یک کامپیو‌تر گیمینگ مشابه Mac Pro اما بسیار قدرتمندتر را معرفی کرده است.

طراحی Vortex بسیار شبیه به Mac Pro اپل است اما کارایی و قدرت پردازشی این دو به هیچ عنوان در یک سطح قرار نمی‌گیرند. Vortex یک کامپیو‌تر استوانه‌ای است که در سه پیکبرندی مختلف ارائه می‌شود و گیمر‌ها می‌توانند بر اساس بودجه خود، یکی از مدل‌های آن برگزینند. پیکربندی پایه Vortex مجهز به پردازنده 4 هسته‌ای Core i5 از نسل Skylake و دو عدد کارت گرافیک GeForce GTX 960 در پیکربندی SLI است.

در آن سو گران قیمت‌ ترین پیکربندی از پردازنده Core i7-6700K و دو عدد کارت گرافیک GeForce GTX 980 تحت پیکربندی SLI بهره می‌گیرد که به کامپیو‌تر کوچک نیروی لازم برای اجرای بازی‌ها در وضوح 4K را می‌بخشد. Vortex همچنین به جلوه نور‌پردازی RGB مجهز است. نه تنها طراحی، بلکه به نظر می‌رسد که قیمت گذاری Vortex نیز از اپل الهام گرفته شده است، مدل پایه این محصول با قیمت حدود 2000 دلار عرضه می‌شود.

شهر سخت افزار