اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

EVGA Z170 Classified K؛ مادربردی برای همه فصل‌ ها

۲۱۴۶ شماره اطلاع نامه : EVGA Z170 Classified K؛ مادربردی برای همه فصل‌ ها ۱۳۹۴/۱۰/۲۷ EVGA Z170 Classified K؛ مادربردی برای همه فصل‌ ها کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات EVGA Z170 Classified K؛ مادربردی برای همه فصل‌ ها

EVGA Z170 Classified K؛ مادربردی برای همه فصل‌ ها

EVGA از آن دست سازندگان سخت افزار است که هم میان گیمر‌ها و هم اورکلاکر‌ها محبوبیت زیادی دارد. این کمپانی از جدید‌ترین دست آورد خود را برای گیمر‌ها و اورکلاکر‌ها به نام Z170 Classified K پرده برداشت. با برخورداری از جدید‌ترین چیپ‎ست اینتل و پشتیبانی از ماژول‌های حافظه با فرکانس 3600 مگاهرتز و حتی بالا‌تر، Z170 Classified K تنها برای یک هدف خلق شده و آن در هم کوبیدن مرز‌ها است.

به لطف برخورداری از کنترلر شبکه مخصوص گیمینگ Z170 Classified K، گیمر‌ها می‌توانند از کاهش تاخیر شبکه در بازی‌های آنلاین لذت ببرند. مطمئناً اورکلاکینگ بخش جدایی ناپذیری از مادربردهای Classified این کمپانی است، این مادربرد با برخورداری از مدار تغذیه بسیار قدرتمند و بایوس حرفه‌ای، به کاربران امکان به سر حد جنون رساندن هر چیزی را می بخشد، مهم نیست که قصد اورکلاک پردازنده را داشته باشید و یا ماژول‌های حافظه، Z170 Classified K یک مادربرد دو منظوره است.

در دل سیستم صوتی این مادربرد پردازنده رده بالای Realtek ALC1150 قرار گرفته و با کیفیتی صدایی که دارد، هیجان بخش لحظات گیمینگ خواهد بود. EVGA Z170 Classified K با قیمت 289 دلار عرضه می‌شود اما اگر قصد تهیه یکی از پیشرفته‌ترین مادربردهای دنیا را دارید، EVGA Z170 Classified (بدون پسوند K)، با قیمت 389 دلار،‌‌ همان چیزی است که به دنبال آن می‌گردید.

شهر سخت افزار