اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

هواوی لپ‌تاپ هیبریدی با دو سیستم عامل اندروید و ویندوز معرفی می‌کند

۲۱۵۵ شماره اطلاع نامه : هواوی لپ‌تاپ هیبریدی با دو سیستم عامل اندروید و ویندوز معرفی می‌کند ۱۳۹۴/۱۰/۲۹ هواوی لپ‌تاپ هیبریدی با دو سیستم عامل اندروید و ویندوز معرفی می‌کند لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات هواوی لپ‌تاپ هیبریدی با دو سیستم عامل اندروید و ویندوز معرفی می‌کند

هواوی لپ‌تاپ هیبریدی با دو سیستم عامل اندروید و ویندوز معرفی می‌کند

هواوی یکی از بزرگ‌ترین تولید کننده‌ی گوشی‌های هوشمند در دنیا قصد دارد تا با معرفی لپ‌تاپی هیبریدی مجهز به دو سیستم عامل اندروید و ویندوز وارد دنیای لپ‌تاپ‌ها نیز بشود.

با گذشت هر روز سازندگان بیشتری رو به معرفی تبلت‌ها دارای دو سیستم عامل می‌آورند و حالا هواوی نیز معتقد است می‌تواند این نوع دستگاه‌ها را یک گام به جلو ببرد. بنا بر گزارش‌های جدید هواوی در حال کار بر روی لپ‌تاپی هیبریدی است. این نوع لپ‌تاپ‌ها در واقع تبلتی هستند که با اتصال یک داک صفحه کلید، می‌توان از آن‌‌ها به عنوان لپ‌تاپ نیز بهره برد.

البته آن چه که باعث متمایز شدن لپ‌تاپ هواوی می‌شود امکان استفاده از دو سیستم عامل ویندوز و اندروید در آن است. بر عکس شیائومی که قصد معرفی لپ‌تاپ سنتی را دارد، به نظر می‌رسد هواوی قصد دارد تا وارد رقابت امسال با سرفیس پرو و سرفیس بوک شود. البته شیائومی با معرفی می پد ۲ نیز گام در عرصه‌ی دستگاه‌های دارای دو سیستم عامل گذاشت اما این تبلت داک کیبورد نداشته و تنها استفاده‌ آن به عنوان تبلت است. انتظار می‌رود این لپ‌تاپ در حوالی زمان نمایشگاه MWC 2016 معرفی شود.

میعاد بافراست - www.zoomit.ir