اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

تصاویری از گجت پایش‌گر سلامت سامسونگ فاش شد

۲۱۵۶ شماره اطلاع نامه : تصاویری از گجت پایش‌گر سلامت سامسونگ فاش شد ۱۳۹۴/۱۰/۲۹ تصاویری از گجت پایش‌گر سلامت سامسونگ فاش شد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات تصاویری از گجت پایش‌گر سلامت سامسونگ فاش شد

تصاویری از گجت پایش‌گر سلامت سامسونگ فاش شد

تصاویر جدیدی از گجت پایش‌گر سلامتی و تناسب اندام سامسونگ منتشر شده که طراحی آن بسیار شبیه به ساعت‌های هوشمند است. در ادامه بیشتر در این مورد صحبت خواهیم کرد.

سامسونگ در حال تولید ساعت‌های هوشمندی عالی نظیر گیر اس ۲ است که توانسته با مکانیسم چرخشی خود در بین ساعت‌های هوشمند معروف، بسیار خاص جلوه کند. اما کمپانی کره‌ای از ساخت گجت‌های پایش‌گر سلامتی هم دست بر نداشته و هنوز در حال توسعه و تکامل آن‌ها است. شماره مدل این دستگاه لو رفته SM-R150 و شبیه به نسخه‌ای ورزشی از گیر اس ۲ مجهز به تایزن طراحی شده است. گفته می‌شود این پایش‌گر سلامتی و تناسب اندام از سیستم عامل تایزن بهره می‌برد.

هنوز ماهیت اصلی این وسیله مشخص نیست، اما چند سناریو مطرح است: اول اینکه این یک گجت پایش‌گر سلامت است که در کنار این نقش اصلی خود می‌تواند زمان را هم به شما نشان دهد. دوم اینکه این گجت تنها یک دمو از محصولات آینده سامسونگ است که هنوز به واقعیت پیوستن آن‌ها قطعی نشده است. سناریو سوم که به نظر از دوتای اول محتمل‌تر باشد این است که این دستگاه نسخه‌ای جدید از گیر اس ۲ با قابلیت‌های بیشتر باشد.

در هر صورت موضوعی که از آن اطلاع کامل داریم این است که به زودی ساعت یا وسیله هوشمندی برای پایش سلامت را از سامسونگ شاهد خواهیم بود. هنوز از زمان آغاز فروش این محصول و قیمت آن اطلاعاتی وجود ندارد اما از ویژگی‌های احتمالی این دستگاه می‌توان به مانیتور کردن ضربان قلب کاربر، الگوی خواب و تعیین هدف‌های ورزشی برای این دستگاه اشاره کرد.

امین فیض پور - www.zoomit.ir