اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

معرفی مدل‌های جدید سرفیس بوک، سرفیس پرو ۴ و سرفیس پن

۲۱۶۷ شماره اطلاع نامه : معرفی مدل‌های جدید سرفیس بوک، سرفیس پرو ۴ و سرفیس پن ۱۳۹۴/۱۱/۰۴ معرفی مدل‌های جدید سرفیس بوک، سرفیس پرو ۴ و سرفیس پن لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات معرفی مدل‌های جدید سرفیس بوک، سرفیس پرو ۴ و سرفیس پن

معرفی مدل‌های جدید سرفیس بوک، سرفیس پرو ۴ و سرفیس پن

مایکروسافت در خط تولید خود دو دستگاه رده بالای سرفیس بوک و سرفیس پرو ۴ را دارد که هر دو با سخت‌افزاری بسیار عالی همراه هستند. اما غول نرم‌افزاری دنیا سخت‌افزار‌های جدید خود را با مشخصات بالاتری از امروز عرضه می‌کند.

مایکروسافت نسخه‌هایی از سرفیس بوک و سرفیس پرو ۴ را با یک ترابایت حافظه ذخیره‌سازی داخلی، پردازنده قدرتمند Core i7 و ۱۵ گیگابایت حافظه رم همراه کرده است. هر کدام از این دستگاه‌های جدید قیمت بالایی دارند. سرفیس بوک با این مشخصات قیمتی ۳٫۱۹۹ دلاری دارد و قدرتمند ترین سرفیس پرو ۴ هم ۲٫۶۹۹ دلار قیمت خورده است.

در کنار این دو مدل، مایکروسافت همچنین از نسخه طلایی سرفیس پن هم رونمایی کرده است. این قلم همان قلم سرفیس پرو ۴ است که در زمان رونمایی آن را دیده‌ایم اما در این نسخه مخصوص طلایی می‌توان نُوک آن را برای شیوه‌های نوشتن و نقاشی مختلف تغییر داد. در حالی که مدل‌های جدید سرفیس در حال حاضر تنها در ایالات متحده و کانادا در دسترس هستند، اما می‌توان سرفیس پن طلایی را در کانادا، دانمارک، فنلاند، ایتالیا، نروژ، لهستان، پرتغال، اسپانیا، سوئد و ایالات متحده از همین امروز خریداری کرد.

امین فیض پور - www.zoomit.ir