اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

ماوس گیمینگ MSI Interceptor DS300 برای گیمر های راست دست

۲۱۷۴ شماره اطلاع نامه : ماوس گیمینگ MSI Interceptor DS300 برای گیمر های راست دست ۱۳۹۴/۱۱/۰۶ ماوس گیمینگ MSI Interceptor DS300 برای گیمر های راست دست فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات ماوس گیمینگ MSI Interceptor DS300 برای گیمر های راست دست

ماوس گیمینگ MSI Interceptor DS300 برای گیمر های راست دست

MSI ماوس گیمینگ لیزری جدید DS300 را که به طور ویژه برای گیمرهای راست دست طراحی شده، معرفی کرد. این ماوس در ادامه سری ماوس‌های گیمینگ کمپانی MSI، با بکارگیری اجزای بسیار با کیفیت و طراحی ارگونومیک، حداکثر کارایی و راحتی را برای گیمر‌ها به ارمغان می‌آورد.

این ماوس از مواد بسیار بادوام ساخته شده و گیمر‌ها می‌توانند از ساعات‌های بی شمار گیمینگ لذت ببرند. ماوس DS300 به سویچ‌های بسیار با کیفیت OMRON و کابل بافته شده در کنار درگاه USB طلا اندود شده مجهز است که حداکثر دقت، دوام و کارایی را به ارمغان می‌آورند. جدید‌ترین ماوس MSI از سنسوری با دقت 8200 نقطه بر اینچ بهره می‌گیرد که به منظور دست یابی به بهترین دقت، می‌توان دقت آن را به صورت آنی تغییر داد. در لبه کناری ماوس یک نشان گر LED سرخ، دقت سنسور را نمایش می‌دهد. لبه‌های کناری این ماوس به لاستیک‌های ضد لغزش و تعریق مجهز هستند تا گیمر‌ها حداکثر کنترل ممکن را داشته باشند.

با هدف به حداکثر رسانی امکان شخصی سازی برای هر گیمر، ماوس گیمینگ DS300 به سیستم تنظیم وزن مجهز است و با بکارگیری وزنه‌های تعادل همراه آن، می‌توان بر اساس راحتی دست، وزن آن را افزایش و یا کاهش داد. لوگو گیمینگ روی ماوس از طریق RGB LED نور‌پردازی می‌شود و گیمر‌ها قادر خواهند بود تا از میان 16.8 میلیون رنگ، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنند. بسته نرم افزاری همراه ماوس MSI Interceptor DS300 کنترل کاملی را برای برنامه ریزی شش دکمه آن در کنار ضبظ دستورات ماکرو و حتی سنجش مسافت طی شده توسط ماوس، ارائه می‌کند.

شهر سخت افزار