اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

کارت‌ گرافیک GeForce GT 710 انتخابی ارزان برای همه

۲۱۷۷ شماره اطلاع نامه : کارت‌ گرافیک GeForce GT 710 انتخابی ارزان برای همه ۱۳۹۴/۱۱/۰۷ کارت‌ گرافیک GeForce GT 710 انتخابی ارزان برای همه کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات کارت‌ گرافیک GeForce GT 710 انتخابی ارزان برای همه

کارت‌ گرافیک GeForce GT 710 انتخابی ارزان برای همه

با اینکه اغلب CPU های امروزی دارای پردازنده گرافیکی مجتمع هستند، برای تجربه بهتر در پخش فایل‌های ویدئویی با کیفیت، وبگردی، ویرایش تصویر و ویدئو، شما با به یک کارت گرافیک مجزا نیاز خواهید داشت. با این حال لزومی هم به تهیه کارت‌های گرافیک حرفه‌ای و گران قیمت وجود ندارد و انتخاب‌های بسیار مقرون به صرفه‌ای در دسترس هستند. تازه‌ترین این انتخاب‌ها، کارت‌های گرافیک مبتنی بر پردازنده گرافیکی GeForce GT 710 هستند که در ادامه به معرفی آن می‌پردازیم.

GeForce GT 710 مبتنی بر تراشه‌ای با کد GK208 و فناوری ساخت 28 نانومتری است. این پردازنده گرافیکی قدرت خود را از 192 هسته CUDA متبنی بر معماری KEPLER در کنار 2 یا 1 گیگابایت حافظه DDR3 با رابط 64 بیتی می‌گیرد. فرکانس هسته 954 مگاهرتز است. GeForce GT 710 با مصرف انرژی ناچیزی، کارایی به مراتب بهتر از پردازنده گرافیکی مجتمع را ارائه می‌کند و قدرت زیادی به توانایی چند رسانه‌ای کامپیو‌تر شما می‌ بخشد.

این پردازنده گرافیکی تا 80 درصد از پردازنده گرافیکی مجتمع قوی‌تر است. کارت‌های GeForce GT 710 به درگاه‌های خروجی تصویر متعددی شامل Dual-link DVI، VGA و HDMI مجهز هستند که آن‌ها را به گزینه مناسبی برای انواع نمایشگر‌ها مبدل می‌سازد و می‌توان به طور هم زمان تا سه نمایشگر را وصل کرد. این کارت‌ها از وضوح تصویر 4K و رابط برنامه نویسی DirectX 12 پشتیبانی می‌کنند.

شهر سخت افزار