اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

مادربرد 970 Pro Gaming Aura ایسوس، نهایت لذت گیمینگ با پلتفرم +AM3

۲۱۸۰ شماره اطلاع نامه : مادربرد 970 Pro Gaming Aura ایسوس، نهایت لذت گیمینگ با پلتفرم +AM3 ۱۳۹۴/۱۱/۰۷ مادربرد 970 Pro Gaming Aura ایسوس، نهایت لذت گیمینگ با پلتفرم +AM3 لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات مادربرد 970 Pro Gaming Aura ایسوس، نهایت لذت گیمینگ با پلتفرم +AM3

مادربرد 970 Pro Gaming Aura ایسوس، نهایت لذت گیمینگ با پلتفرم +AM3

ایسوس اولین مادربرد مبتنی بر سوکت +AM3 و چیپ‎ست 970+SB950 را با تاییده SLI انویدیا و جلوه نور‌پردازی Aura RGB به نام 970 Pro Gaming/Aura معرفی کرد. به عنوان جدید‌ترین عضو از مادربردهای مقرون به صرفه گیمینگ سری Pro Gaming، این مادربرد قابلیت‌های انحصاری گیمینگ ایسوس را برای خلق تجربه‌ای بر‌تر از گیمینگ با خود دارد.

از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به کنترلر شبکه ساخت اینتل با فناوری‌های LANGuard و GameFirst برای گیمینگ آنلاین، سیستم صوتی پیشرفته SupremeFX با فناوری Sonic Radar II را برای صدای بی‌همتا در نبرد‌ها را بر شمرد. در کنار پشتیبانی از جدید‌ترین پردازنده‌های سوکت +AM3، مادربرد 970 Pro Gaming/Aura با برخورداری از هدر جداگانه برای تغذیه وا‌تر کولر و فناوریFan Xpert، انعطاف پذیری زیادی را در زمینه خنک سازی ارائه می‌کند.

این مادربرد جدید همچنین به درگاه‌های ارتباطی پر سرعت مدرن شمال USB 3.1 نوع A و NVM Express (NVMe) M.2 در کنار فناوری انحصاری RAMCache مجهز است که سرعت بارگذاری بازی‌ها را به طرز چشمگیری بهبود می‌بخشد. طبق معمول، ایسوس فناوری Gamer Guardian خود را بکارگیری اجزای باکیفیت و با دوام، به خدمت گرفته است تا گیمر‌ها با خیال آسوده به گیمینگ بپردازند. مادربرد Pro Gaming/Aura ایسوس به راهکار انحصاری نور‌پردازی این کمپانی به نام Aura مجهز است و به گیمر‌ها این امکان را می‌بخشد تا با گستره بی‌پایانی از رنگ‌ها، جلوه‌های دیدنی و خیره کننده‌ای خلق کنند. این جلوه‌ها در کنار جلوه انتخابی کاربر، می‌توانند دمای پردازنده و حتی موزیک را بازتاب دهند.

شهر سخت افزار