اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

لپ‌تاپ‌های مک‌بوک همراه با پردازنده‌های قدرتمند اسکای‌لیک در راه هستند

۲۱۸۹ شماره اطلاع نامه : لپ‌تاپ‌های مک‌بوک همراه با پردازنده‌های قدرتمند اسکای‌لیک در راه هستند ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ لپ‌تاپ‌های مک‌بوک همراه با پردازنده‌های قدرتمند اسکای‌لیک در راه هستند لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات لپ‌تاپ‌های مک‌بوک همراه با پردازنده‌های قدرتمند اسکای‌لیک در راه هستند

لپ‌تاپ‌های مک‌بوک همراه با پردازنده‌های قدرتمند اسکای‌لیک در راه هستند

در حال حاضر بسیاری از کسانی که قصد خرید یک لپ تاپ حرفه ای و قدرتمند را دارند منتظرند که نسل جدید از تراشه های کمپانی اینتل که هم از لحاظ قدرت و هم از لحاظ بازدهی انرژی عملکرد بسیار بهتری نسبت به نسل های قبلی خود دارد وارد دنیای لپ تاپ ها شوند. چندی پیش اینتل چند تراشه جدید از سری محصولات اسکای لیک خود را معرفی کرد که قابلیت آن را دارند که در محصولات پر طرفدار مک بوک اپل نیز قدرت نمایی کنند.

اپل نیز مدت هاست که در نظر دارد این محصولات خود را به تراشه های جدید و قدرتمند اینتل مجهز کند. بنا بر گزارش های منتشر شده با آغاز عرضه این پردازنده های جدید انتظار می رود که اپل تولید مک بوک های مجهز به تراشه های اسکای لیک را از اواسط فروردین ماه شروع کند. با توجه به این گزارش که امروز توسط سایت DigiTimes در دسترس قرار گرفت، اپل در نظر دارد ابتدا تولید مک بوک پروهای 12 و 13 اینچی بهره مند از این پردازنده را آغاز کند و سپس در اواسط سال 2016 این خط تولید را با مک بوک های 15 اینچی ادامه دهد. تا کنون اطلاعاتی در مورد سری لپ تاپ های MacBook Air و زمان عرضه نسل جدید از آنها منتشر نشده است.

شهر سخت افزار